Kroniky Amberu 3. - Znamení jednorožce: Amber 3

Kroniky Amberu 3. - Znamení jednorožce: Amber 3 - Roger Zelazny | Replicamaglie.com

... Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy ... Kroniky Amberu - Roger Zelazny - za 85,14 € | Alterego.sk ... . Máte vybrané filtry: AMBER SERIE: Tajemný Amber [1] Devět princů Amberu [2] Zbraně Avalonu [3] Stín jednorožce [4] Oberonova ruka [5] Dvory Chaosu [6] Trumfy osudu [7] Krev Amberu [8] Znamení Chaosu [9] Rytíř stínů [10] Princ Chaosu. Neřazené díly série Oberon z Amberu byl král ve fiktivním světě Amberu.Zrodil se ze spojení Dworkina a Jednorožce.Oberon měl podle Corwinova vyprávění pa ... Autor - Zelazny - Roger Zelazny | Knihy.ABZ.cz ... .Oberon měl podle Corwinova vyprávění patnáct synů a osm dcer, ovšem šest synů a čtyři dcery zemřeli ještě před událostmi, které Corwin popisuje.Kromě těchto legitimních princů a princezen měl Oberon ještě řadu levobočků.Oberon zemřel při opravě poškozeného Vzoru ... Není zdaleka jisté, zda Corwin dokáže překonat svou touhu po moci a stane se tím, kdo zachrání Amber natrvalo. Muž, který by mohl nejvíce pomoci, otec princů, původní vládce a snad i tvůrce pravého světa král Oberon, totiž tajemně zmizel. (3. díl Amberu) Napísal viac ako 50 románov a 150 poviedok, ale jeho vrcholným a nezabudnuteľným dielom sú Kroniky Amberu. V 60. rokoch dvadsiateho storočia písal najmä krátke prózy, v ktorých prejavil úctyhodnú originalitu a invenciu, vďaka čomu sa stal popredným autorom Novej vlny. Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. Krev Amberu / Pokrevenstvo Amberu. Kdo napsal knihu Krev Amberu / Pokrevenstvo Amberu? Autorem je Roger Zelazny. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih....

INFORMACE

AUTOR
Roger Zelazny
DIMENZE
9,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Kroniky Amberu 3. - Znamení jednorožce: Amber 3.pdf

POPIS

Princové a princezny sice mohou žít v kterémkoli z možných stínových světů, ale zajímá je jediné: Moc a sláva. Jejich vzájemné intriky otevřely cestu silám Chaosu. Ty útočí na říši ve dne v noci. Princ Corwin vynaložil obrovské úsilí, aby získal ve stínových světech nevídané výbušné zbraně. Sebral nepřemožitelnou armádu a vytáhl ve znamení pomsty proti bratru Erikovi, který mu ukradl vládu a navíc ho potupil a oslepil. Corwinova armáda však dorazí do Amberu ve chvíli, kdy se Ambeřané střetli s temnými silami v rozhodující bitvě. Corwin neváhá a použije své síly na obranu Domova. Chaotické stvůry jsou rozdrceny. Erik umírá a na smrtelném loži odkazuje Corwinovi mocný Kámen Rozhodnutí.V Chaosu se však šikují nové armády. Není zdaleka jisté, zda Corwin dokáže překonat svou touhu po moci a stane se tím, kdo zachrání Amber natrvalo. Muž, který by mohl nejvíce pomoci, otec princů, původní vládce a snad i tvůrce pravého světa král Oberon, totiž tajemně zmizel.

Chcete si přečíst knihu?Kroniky Amberu 3. - Znamení jednorožce: Amber 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roger Zelazny. Číst Kroniky Amberu 3. - Znamení jednorožce: Amber 3 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY