Nemetonburk aneb Alatýrová hora

Nemetonburk aneb Alatýrová hora - Renata Štulcová | Replicamaglie.com

...é ČR Nemetonburk aneb Alatýrová hora Autor: Štulcová, Renata Nakladatel: Albatros EAN: 9788000019321 ISBN: 978-80-00-01932-1 Ilustrace: Hadinec, Miro Popis: 1× kniha, vázaná, 416 stran, česky Rozměry: 12 × 20 cm Rok vydání: 2007 (1 ... Renata Štulcová ... . vydání) Kniha Nemetonburk aneb Alatýrová hora Přidat komentář. Scoobydoo. 14.05.2018. Já sérii Nemetonburk miluji! ... Nemetonburk aneb Alatýrová hora je závěrečnou částí tajemného příběhu, jehož hrdiny jsou čtyři sourozenci z českého hradu Nemetonburk. Celá trilogie, kterou napsala Renata Štulcová, je plná napětí a zavádí čtenáře do slovanského bájesloví, z kterého kdysi vyšly pohádky K. J. Erbena a B. Němcové. Nemetonburk aneb Alatýrová hora. Nemeton je prý spojnice me ... Nemetonburk aneb Alatýrová hora - Renata Štulcová | Knihy ... ... . Celá trilogie, kterou napsala Renata Štulcová, je plná napětí a zavádí čtenáře do slovanského bájesloví, z kterého kdysi vyšly pohádky K. J. Erbena a B. Němcové. Nemetonburk aneb Alatýrová hora. Nemeton je prý spojnice mezi skutečným a nadpřirozeným světem. Nevěříte? Dvojčata Tom a Áňa a jejich sourozenci se o tom neu...

INFORMACE

AUTOR
Renata Štulcová
DIMENZE
4,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Nemetonburk aneb Alatýrová hora.pdf

POPIS

Závěrečný díl fantasy trilogie o dvojčatech Tomovi a Aně a jejich sourozencích Lukášovi a Justýně. Nemeton - základ názvu jejich rodového hradu - je spojnicí mezi skutečným a nadpřirozeným světem. Všichni čtyři se o tom neustále přesvědčují. Při pátrání po tajemstvích svých předků se znovu ocitají v bájné minulosti Slovanů, zažijí morovou epidemii, padnou do otroctví a vydají se k Alatýrové hoře, s níž jsou osudově spjati. V souboji s nelítostním zlam, jež usiluje o zkázu Všehomíru, si uvědomí, kdo je/byl kdo.

Chcete si přečíst knihu?Nemetonburk aneb Alatýrová hora ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renata Štulcová. Číst Nemetonburk aneb Alatýrová hora Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY