Sociální služby: Legislativa, ekonomika, plánování, hodnocení

Sociální služby: Legislativa, ekonomika, plánování, hodnocení - Oldřich Matoušek | Replicamaglie.com

... služeb nebo i politického rozhodování ve prospěch znevýhodněných skupin ... Kniha Sociální služby | Knihy pre každého ... . Kniha Sociální služby seznamuje čtenáře s různými podobami společenských služeb, s možnostmi jejich plánování a hodnocení. Kniha Sociální služby seznamuje čtenáře s různými podobami společenských služeb, s možnostmi jejich plánování a hodnocení. Předkládá kritickou analýzu současného stavu sociálních služeb v ČR a poukazuje na možnosti dalšího vývoje. Sociální služby — Legislativa, ekonomika, plánování, hodnocení . Old ... Sociální služby - Oldřich Matoušek | Databáze knih ... . Sociální služby — Legislativa, ekonomika, plánování, hodnocení . Oldřich Matoušek a kolektiv ... Představuje též kvantitativní a kvalitativní metody tohoto hodnocení. Dostupné pro operační systémy: WINDOWS. PC, notebook a tablet s operačním systémem MS Windows 7, 8, 8.1, 10 ... Portaro - Webový katalog knihovny. Odeslat na email Tisk links="view.exportLinks" jp-show-if-empty="true" jp-single-button-overwrite-link-text="'Export'" jp-dropdown ... Legislativa, ekonomika, plánování, hodnocení Působení sociálního pracovníka sahá od práce s jednotlivcem přes rodiny, skupiny a komunity až k ovlivňování celého národního systému sociálních služeb nebo i politického rozhodování ve prospěch znevýhodněných skupin. Podobné jednotky. Sociální služby : legislativa, ekonomika, plánování, hodnocení / Hlavní autor: Matoušek, Oldřich, 1947- Vydáno: (2007) Slovník ... Kniha Sociální služby seznamuje čtenáře s různými podobami spo lečenských služeb, s možnostmi jejich plánování a hodnocen...

INFORMACE

AUTOR
Oldřich Matoušek
DIMENZE
5,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Sociální služby: Legislativa, ekonomika, plánování, hodnocení.pdf

POPIS

Působení sociálního pracovníka sahá od práce s jednotlivcem přes rodiny, skupiny a komunity až k ovlivňování celého národního systému sociálních služeb nebo i politického rozhodování ve prospěch znevýhodněných skupin. Kniha Sociální služby seznamuje čtenáře s různými podobami společenských služeb, s možnostmi jejich plánování a hodnocení. Předkládá kritickou analýzu současného stavu sociálních služeb v ČR a poukazuje na možnosti dalšího vývoje. Jednotlivé kapitoly pojednávají o základních typech společenských služeb, o jejich historii i současných vývojových trendech u nás i v západní Evropě. Kniha se zabývá plánováním služeb, hodnocením potřeb klientů, cílových skupin a místních potřeb i hodnocením výsledků poskytnutých služeb a představuje kvantitativní a kvalitativní metody tohoto hodnocení. Je určena pracovníkům v pomáhajících profesích, profesionálům zabývajícím se sociální politikou a studentům sociální práce.

Chcete si přečíst knihu?Sociální služby: Legislativa, ekonomika, plánování, hodnocení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřich Matoušek. Číst Sociální služby: Legislativa, ekonomika, plánování, hodnocení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY