Dějin a mýtů hrátky ošidné

Dějin a mýtů hrátky ošidné - Jana Volfová | Replicamaglie.com

... česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2007 (1 ... Historie, filozofie ... . vydání) Kniha Jany Volfové nabízí spoustu zajímavých osudů jak z dávných mýtů, jimž kdysi lidé věřili jak pravdě nejsvětější, tak z dějin podložených fakty. Historie se z těchto osudů, včetně těch mytických, skládá jak pestrá mozaika, a kdo jasně vidí její střípky, začne u ž lépe a přesněji vnímat celek. 239 Kč Dějin a mýtů hrátky ošidné | Jana V ... Kniha: Dějin a mýtů hrátky ošidné - Jana Volfová | Knihy ... ... . 239 Kč Dějin a mýtů hrátky ošidné | Jana Volfová, Kateřina Lojdová . Dějin a mýtů hrátky ošidné | ... Kniha Jany Volfové nabízí spoustu zajímavých osudů jak z dávných mýtů, jimž kdysi lidé věřili jak pravdě nejsvětější, tak z dějin podložených fakty. Historie se z těchto osudů, včetně těch ... . Kniha volně navazuje na předchozí autorčino dílo ... 0 hodnocení Dějin a mýtů hrátky ošidné 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Třiačtyřicet kapitol knihy prochází dějinami lidstva od biblických příběhů přes dramatické osudy středověku až k moderní historii a dramatům dvacátého století. Významné místo tu ... Dějin a mýtů hrátky porovnaj ceny v 1 obchode od 7.31 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp ...

INFORMACE

AUTOR
Jana Volfová
DIMENZE
12,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Dějin a mýtů hrátky ošidné.pdf

POPIS

Historie se proplétá s mýty možná víc, než si myslíme. Kniha Jany Volfové nabízí spoustu zajímavých osudů jak z dávných mýtů, jimž kdysi lidé věřili jak pravdě nejsvětější, tak z dějin podložených fakty. Historie se z těchto osudů, včetně těch mytických, skládá jak pestrá mozaika, a kdo jasně vidí její střípky, začne už lépe a přesněji vnímat celek. A popravdě řečeno: Bez znalosti dějin se můžeme jen s obtížemi vyznat v současnosti. Vždyť přece současnost má vždycky a všude svou předehru. Třiačtyřicet kapitol knihy prochází dějinami lidstva od biblických příběhů přes dramatické osudy středověku až k moderní historii a dramatům dvacátého století. Významné místo tu dostávají příběhy ženské, o nichž se obvykle v dějinách příliš nemluví, a proto znamenají v české knižní nabídce určitou formu obohacení.

Chcete si přečíst knihu?Dějin a mýtů hrátky ošidné ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Volfová. Číst Dějin a mýtů hrátky ošidné Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY