Maturitní otázky z angličtiny: s hrou Labyrint

Maturitní otázky z angličtiny: s hrou Labyrint - Lucie Eiseltová, | Replicamaglie.com

...mou zpestřuje přípravu na ústní maturitní zkoušku z anglického jazyka - obsahuje kvizové otázky zpracované ve třech formách - text v publikaci, ... Humanismus | Maturitní otázky z češtiny |Snadná škola.cz ... ... Nabízím vypracované maturitní otázky z anglického jazyka v elektronické podobě (ve Wordu). Seznam otázek je umístěný na fotce výše. ... Maturitní otázky z angličtiny s hrou Labyrint - [14.5. 2020] Jako nová. Osobní předání v Praze nebo odeslání za 70 Kč. Inzerát č. 119234894: Maturitní otázky z angličtiny s hrou Labyrint, Cena: 95 Kč, Lokalita: Pardubice kniha (manuál) Maturitní otázky z angličtin ... Maturitní otázky z angličtiny s hrou Labyrint - Praha 1 ... ... . Inzerát č. 119234894: Maturitní otázky z angličtiny s hrou Labyrint, Cena: 95 Kč, Lokalita: Pardubice kniha (manuál) Maturitní otázky z angličtiny - s hrou Labyrint (Eiseltová Lucie, Games Tycho) Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice). Maturitní otázky z angličtiny Autor: Eiseltová, Lucie a Games, Tycho Nakladatel: Computer Press EAN: 9788025117545 ISBN: 978-80-251-1754-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 224 stran, česky Rozměry: 21 × 29,7 cm Rok vydání: 2007 (1. vydání) Inzerát č. 118287079: Maturitní otázky z angličtiny, Cena: Dohodou, Lokalita: Praha 1 ... Maturitní otázky z angličtiny s hrou Labyrint - [14.5. 2020] Jako nová. Osobní předání v Praze nebo odeslání za 70 Kč. Predám knihu Maturitní otázky z angličtiny s hrou Labyrint (Odmaturuj za 1. Ide o precvičovanie maturitných tém vo forme rôznych otázok. Vhodná nielen pre maturitné ročníky - využiteľná pri hodinách anglickej konverzácie. Nová, nepoužívaná, nepopísaná. Pošlem na dobierku, platba vopred na účet alebo osobný odber ... Maturitní otázky z jazyků. Pokud hledáte maturitní otázky k nějakému jazyku, zkuste se podívat na naší nabídku jazy...

INFORMACE

AUTOR
Lucie Eiseltová,
DIMENZE
9,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Maturitní otázky z angličtiny: s hrou Labyrint.pdf

POPIS

Kniha obsahuje 30 typických témat, ke každému tématu řadu dílčích otázek, které se vždy vyskytují u maturity. Správné odpovědi jsou označeny a komentář vysvětlí, proč je správné právě toto řešení (snadněji si tak řešení zapamatujete). Kniha je doplněna kartami, obsahuje i CD, na kterých najdete testy i hry pro procvičování. Vhodné nejen pro maturitní ročníky – využitelné při hodinách anglické konverzace, výuce dospělých i v rámci přípravných kurzů ke státním jazykovým zkouškám. Interaktivní CD – zvolte si otázky podle témat, okruhů nebo obtížnosti. Vyberte správnou odpověď! Program vám špatně zvolené odpovědi začas vrátí, abyste si je zapamatovali a vybírali je již správně. Navíc vám měří čas!

Chcete si přečíst knihu?Maturitní otázky z angličtiny: s hrou Labyrint ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Eiseltová,. Číst Maturitní otázky z angličtiny: s hrou Labyrint Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY