Zakládáme a provozujeme živnost: Podnikání podle Živnostenského zákona + CD

Zakládáme a provozujeme živnost: Podnikání podle Živnostenského zákona + CD - Silvie Štěpánová | Replicamaglie.com

... a provozujeme živnost -- Podnikání podle Živnostenského zákona + CD - Štěpánová, Silvie ; Příručka se prostřednictvím výkladu živnostenského zákona pokouší přiblížit praktická úskalí podnikání podle této právní normy ... Biz books - Vydali jsme ... . ... Kniha představuje základní komplet pro živnostníka i pro toho, kdo si chce živnost teprve založit. Obsahuje na CD platnou verzi živnostenského zákona s komentáři a objasněními jeho nejdůležitějších pasáží, vzory podstatných dokumentů a písemností s doporučeními k použití a judikaturu - existující rozhodnutí soudů v častých případech živnostenských... Zakládáme a provozujeme živnost Podnikání podle Živnostenského zákona + CD ... Obsahuje na CD platnou verzi živnostenského zákona s komentáři a objasněními jeho nejdůležitější ... Živnost it | menu ... ... Zakládáme a provozujeme živnost Podnikání podle Živnostenského zákona + CD ... Obsahuje na CD platnou verzi živnostenského zákona s komentáři a objasněními jeho nejdůležitější...

INFORMACE

AUTOR
Silvie Štěpánová
DIMENZE
4,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Zakládáme a provozujeme živnost: Podnikání podle Živnostenského zákona + CD.pdf

POPIS

Kniha představuje základní komplet pro živnostníka i pro toho, kdo si chce živnost teprve založit. Obsahuje na CD platnou verzi živnostenského zákona s komentáři a objasněními jeho nejdůležitějších pasáží, vzory podstatných dokumentů a písemností s doporučeními k použití a judikaturu – existující rozhodnutí soudů v častých případech živnostenských sporů. Aktualizované vydání. Problematika živnostenského podnikání je upravena zdánlivě jednoduše, ale i v tomto zákoně a dalších zákonech souvisejících je mnoho teoretických otázek, ale hlavně praktických problémů, které se vám tato publikace pokusí co možná nejsrozumitelněji osvětlit.

Chcete si přečíst knihu?Zakládáme a provozujeme živnost: Podnikání podle Živnostenského zákona + CD ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Silvie Štěpánová. Číst Zakládáme a provozujeme živnost: Podnikání podle Živnostenského zákona + CD Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY