Analýza vraždy

Analýza vraždy - Jed Rubenfeld | Replicamaglie.com

...zabití jiného člověka se stavem mysli známým jako "zlý úmysl" ... Jed & Co. | Jedah Mayberry | Pages Directory ... . První tři elementy jsou relativně přímočaré. Ovšem koncept "zlého úmyslu" je složitější, protože nemusí nutně znamenat předběžnou úvahu. Český dokument ( 2009 ) o vraždách, ktoré boli spáchané v rokoch 1948 až 1989 a boli dlhú dobu utajované. Vraždy mali slúžiť predovšetkým ako varovanie pre o... Právna analýza vraždy. Vo všeobecnom (rímskom, kontinentáln ... Vražda - Wikipédia ... ... Právna analýza vraždy. Vo všeobecnom (rímskom, kontinentálnom) práve je vražda definovaná ako protizákonné zabitie iného človeka v stave mysle známom ako „zlý úmysel". Koncept „zlého úmyslu" však nemusí nevyhnutne znamenať predbežnú úvahu. ANALÝZA EXISTUJÍCÍCH VÝZKUMŮ V R ... 3.1.6 Vraždy v kontextu partnerského násilí 47 3.2 SEXUÁLNÍ NÁSILÍ 48 3.3 PSYCHICKÉ NÁSILÍ 49 3.3.1 Míra výskytu 49 3.3.2 Nebezpené pronásledování (stalking) 51 3.4 EKONOMICKÉ NÁSILÍ 52 ... VĚDA ZLOČINU ANALÝZA DOKUMENTŮ - Duration: 51:...

INFORMACE

AUTOR
Jed Rubenfeld
DIMENZE
3,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Analýza vraždy.pdf

POPIS

Co má společného psychoanalýza a tajemná vražda mladé ženy, ke které došlo v luxusní ložnici jedné z nových výškových budov na neworském Manhattanu? Ve stejné chvíli, kdy do Spojených států přijíždí známý vídeňský psychiatr Sigmund Freud, je v hotelu Balmoral mučena a zabita půvabná dívka Elizabeth Riverfordová. Přímo na místě činu se rozbíhá vyšetřování, případ se ovšem dále zamotává: z márnice zmizí její mrtvola a obětí neznámého útočníka se stane další krásná žena, Nora Actonová. Ta sice mučení přežije, ale v důsledku přestálého šoku ztrácí paměť i schopnost řeči… Sigmund Freud je ke slečně Actonové přivolán, aby se pokusil její problémy odstranit. Dívku ale svěřuje do péče svému mladému americkému následovníkovi Strathamu Youngerovi, jehož Nora od počátku fascinuje. Sám Freud se dostává do čím dál větších problémů - jeho spory s Carlem Jungem, který do USA přicestoval s ním, aby jej doprovodil na přednáškovém turné, se stále stupňují, a navíc se ukazuje, že podivně se chovající Jung má možná prsty v jakémsi spiknutí, které se proti psychoanalýze i Freudovi osobně v Americe osnuje… Jed Rubenfeld ve své napínavé a tajemné detektivce úspěšně spojuje historická fakta s fiktivním příběhem zrůdných zločinů, k nimž došlo v kruzích metropolitní smetánky. Díky autorovu poučenému a plastickému líčení se čtenář nejen dozví mnohé ze zákulisí moderní vědy, ale zakusí i atmosféru bouřlivě se rozvíjejícího New Yorku počátku 20. století.

Chcete si přečíst knihu?Analýza vraždy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jed Rubenfeld. Číst Analýza vraždy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY