Bob a Bobek - Králíci z klobouku

Bob a Bobek - Králíci z klobouku - Vladimír Jiránek | Replicamaglie.com

...ch příběhů oblíbených králíků z klobouku ... Bob a Bobek králíci z klobouku v MHD - Apps on Google Play ... . Pro mladší děti. Klobouk kouzelníka Pokustona není obyčejný klobouk. Bydlí v něm totiž dva králíci - Bob a Bobek. Když ráno vstanou, zacvičí si a jdou do práce. Každý den zažívají nová a nečekaná dobrodružství a veselé příhody. BOB A BOBEK Z KLOBOUKU Byl jednou jeden kouzelník a ten měl podivné jméno. Jmenoval se Pokuston. A zrovna tak podivně vypadal. Nevyžehlené ka ... Bob a Bobek - Králíci z klobouku - komplet : Pohádky ... ... . A zrovna tak podivně vypadal. Nevyžehlené kalhoty a na košili samý červený flíček. To proto, že stále jedl špagety s kečupem. Na víc neměl peníze. Pravda, kdybychom si ho prohlédli lépe, Bob a Bobek - Králíci z klobouku Autor: Jiránek, Vladimír Nakladatel: Edice ČT EAN: 9788074042171 ISBN: 978-80-7404-217-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 96 stran, česky Rozměry: 16,8 × 23,8 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) ... CZ: Melodie z večerníčku Bob a Bobek, kresleného seriálu o dvou králících bydlících v kouzelnickém klobouku kouzelníka Pokustóna. Seriál byl natáčen od roku 1978. EN: Melody from the Czech animated TV series "Bob a Bobek" about two rabbits living in the magic hat. Bob a Bobek (Králíci z klobouku) intermediate: Morricone, Ennio The Good The Bad The Ugly - Main Theme: advanced: Deep Purple Smoke on the Water: intermediate: Avidan, Asaf Reckoning Song (One Day) advanced: Karas, Anton The Third Man (zither theme) intermediate: Michajlov, Angelo Chobotnice z II. patra: intermediate, advanced: Mars, Bruno ... Bob a Bobek, králíci z klobouku (TV Series 1979-2005) cast and crew credits, including actors, actresses, directors, writers and more. Pusťte si s dětmi tento český kreslený Večerníček. Králíci z klobouku kouzelníka Pokustóna se na televizních obrazovkách začali objevovat už na konci sedmdesátých let 20. století. Nyní můžete Boba a Bobka vidět ve vysílání ČT :D (art). Níže najdete díly úplně první série tohoto Večerníčku, který má hodnocení 88%! Na první řadu seriálu s názvem "Bob a Bobek - králíci z klobouku" (od r. 1978) volně navazuje další série "Bob a Bobek na cestách" (od r. 2003), ve které naši králíci cestují v magickém klobouku po celém světě. Příběhy namluvil Josef Dvořák. V naší galerii najdete velké množství dílů tohoto oblíbeného ... Z klobouku kouzelníka Pokustóna vyskakují již několik desetiletí dva oblíbení dětští hrdinové, králíci Bob a Bobek. Je pravda, že Bobkovi se z vyhřátého klobouku moc nechce, ale podnikavý Bob jej vždy přiměje vstát a pracovat, „protože práce šlechtí". Z klobouku kouzelníka Pokustóna vyskakují již několik desetiletí dva oblíbení dětští hrdinové, králíci Bob a Bobek. Je pravda, že Bobkovi se z vyhřátého klobouku moc nechce, ale podnikavý Bob jej vždy přiměje vstát a pracovat, "protože práce šlechtí"....

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Jiránek
DIMENZE
8,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Bob a Bobek - Králíci z klobouku.pdf

POPIS

Klobouk kouzelníka Pokustona není obyčejný klobouk. Bydlí v něm totiž dva králíci – Bob a Bobek. Když ráno vstanou, zacvičí si a jdou do práce. Každý den zažívají nová a nečekaná dobrodružství a veselé příhody. Setkáme se s nimi v devíti příbězích a dozvíme se, jak pracovali na zahradě, na stavbě, u pumpy či jako truhláři, jak si zajezdili na koloběžce i na bruslích, jak si zalétali vzduchem a jak se ocitli na moři a také na útěku. Komiksové zpracování prvních 9 dílů kultovního večerníčku, který se umístil na prvních příčkách v rámci ankety oblíbenosti z Večerníčkova pohádkového špalíčku.

Chcete si přečíst knihu?Bob a Bobek - Králíci z klobouku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Jiránek. Číst Bob a Bobek - Králíci z klobouku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY