Zasněžená žena

Zasněžená žena - Leena Lehtolainenová | Replicamaglie.com

...prvky civilních severských detektivek. Detektivka Zasněžená žena začíná tím, že ze zámečku Rosberga nedaleko Helsinek, v němž působí centrum pro pomoc ženám ve složitých situacích, jednoho zimního dne zmizí známá psycholožka Elina Rosbergová, která je o několik dní později nalezena zmrzlá v lese ... ŽENA-IN - Zasněžená Vysočina ... . Dvakrát během jednoho roku žena v jihomoravské obci upadla na zimní, neupravené silnici, při každém pádu se trvale zmrzačila. Žalovala obec, případ se ale protáhl na dlouhé roky a stále není u konce. Neprohrnutá a neposypaná zasněžená silnice v jihomoravských Želešicích se ... Detektivka Zasněžená žena začíná tím, že ze zámečku Rosberga nedaleko Helsinek, v němž působí centrum pro pomoc ženám ve složitých situacíc ... Vánoční dekorace | hvězda | s ozdobami | zasněžená ... ... . Žalovala obec, případ se ale protáhl na dlouhé roky a stále není u konce. Neprohrnutá a neposypaná zasněžená silnice v jihomoravských Želešicích se ... Detektivka Zasněžená žena začíná tím, že ze zámečku Rosberga nedaleko Helsinek, v němž působí centrum pro pomoc ženám ve složitých situacích, jednoho zimního dne zmizí známá psycholožka Elina Rosbergová, která je o několik dní později nalezena zmrzlá v lese. Detektivka Zasněžená žena začíná tím, že ze zámečku Rosberga nedaleko Helsinek, v němž působí centrum pro pomoc ženám ve složitých situacích, jednoho zimního dne zmizí známá psycholožka Elina Rosbergová, která je o několik dní později nalezena zmrzlá v lese. Praktická žena - Vánoční inspirace, rady a nápady 15.11.2011 Vánoce se blíží a my Vám přinášíme "plnou nůši" nápadů, rad a inspirací jak prožit tyto krásné svátky v klidu a pohodě. Zasněžená žena. Leena Lehtolainen. Hrdinkou románů ...

INFORMACE

AUTOR
Leena Lehtolainenová
DIMENZE
9,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Zasněžená žena.pdf

POPIS

Leena Lehtolainen (nar. 1964) je nejpopulárnější finská autorka detektivek. Její velmi čtivé romány v sobě spolujítradici psychologicky propracovaných příběhů, v nichž do současných zločinů často zasahují dávné události, s prvky civilních severských detektivek, z nichž se hodně dozvíme o běžném životě v současném Finsku.Hrdinkou románů Leeny Lehtolainen je mladá energická inspektorka (a později komisařka) Maria Kallio. Detektivka Zasněžená žena začíná tím, že ze zámečku Rosberga nedaleko Helsinek, v němž působí centrum pro pomoc ženám ve složitých situacích, jednoho zimního dne zmizí známá psycholožka Elina Rosbergová, která je o několik dní později nalezena zmrzlá v lese. Případ zpočátku vypadá jako nešťastná náhoda, ale postupně se komplikuje. Při jeho vyšetřování se dostáváme do severofinské vesnice, v níž působí přísná náboženská sekta, do erotické restaurace v Helsinkách či do chaty na břehu jezera, v níž se zabarikádoval uprchlý vězeň s policistou jako rukojmím... Kromě střídání zajímavých prostředí autorka umí velmi dobře stupňovat napětí až k velmi překvapivému odhalení skutečného viníka, který v pozadí "tahal za nitky" a manipuloval s lidmi.

Chcete si přečíst knihu?Zasněžená žena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leena Lehtolainenová. Číst Zasněžená žena Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY