...a zbav nás ode všeho zlého: Případ pro komisaře van Leeuwena

...a zbav nás ode všeho zlého: Případ pro komisaře van Leeuwena - Claus Cornelius Fischer | Replicamaglie.com

..., 2008 Koupit Koupit eknihu. A ZBAV NÁS ODE VŠEHO ZLÉHO Případ pro komisaře van Leeuwena Claus Cornelius Fischer ... Full text of "Osvta; listy pro rozhled v umní, vd a politice" ... . Vydalo: nakl. MOBA, Brno 2008. Stav: výborný. 70 Kč Claus Cornelius Fischer v online antikvariátu TrhKnih.cz - kupte nebo prodejte knihy --a zbav nás ode všeho zlého : případ pro komisaře van Leeuwena / Autor Fischer, Claus Cornelius, 1951- Vydáno 2008 --a zbav nás ode všeho zlého. Název: a zbav nás ode všeho zlého - případ pro komisaře van Leeuwena. Autor: Claus Cornelius Fischer. Rok vyd ... Kniha Umění břišního tance - cesta ke kráse, energii a ... ... . Název: a zbav nás ode všeho zlého - případ pro komisaře van Leeuwena. Autor: Claus Cornelius Fischer. Rok vydání: 2008. Počet stran: 304 s. Edice, série: Krimi international - místo činu. Kategorie: Detektivky. --a zbav nás ode všeho zlého případ pro komisaře van...--až přišel Sycamore--až přišel Sycamore --a zbav nás ode všeho zlého případ pro komisaře van... od 40 Kč Černé kouzlo Barbarská svatba od 30 Kč Postavy brněnského jeviště [Díl] 1, - 1884-1984 -... 1 poptávka --a zbav nás ode všeho zlého případ pro komisaře van... od 40 Kč Asertivita v rodině a ve škole, aneb, Zásady přímého jednání mezi dětmi, rodiči a učiteli Atlas lidského těla od 100 Kč Druhý případ pro komisaře van Leeuwena Na amsterdamském hausbótu najdou policisté mrtvolu mladého Inda. I přes velké osobní problémy se komisař Bruno van Leeuwen ujímá vyšetřování, které ho zavede do světa indických přistěhovalců a ke klanu Sharmasových, kteří provozují kvetoucí Palác tisíce koření. --a zbav nás ode všeho zlého : případ pro komisaře van Leeuwena / Claus Cornelius Fischer ; [z němčiny přeložila Zuzana Schönová] Dal.odpovědnost: Schönová, Zuzana (Překladatel) Údaje o vydání: Vyd. 1. Vyd.údaje: Brno : MOBA, c2008 Fyz.popis: 304 s. ; 21 cm Počet ex. 1, z toho volných 1 Skvělou knihu Palác tisíce koření můžete mít brzy doma. Tisíce výdejních míst. Doprava nad 999 Kč zdarma. Nakupujte přímo u nakladatele. ...a zbav nás ode všeho zlého: Fischer, Claus Cornelius "Gloria Scott" Doyle...

INFORMACE

AUTOR
Claus Cornelius Fischer
DIMENZE
4,28 MB
NÁZEV SOUBORU
...a zbav nás ode všeho zlého: Případ pro komisaře van Leeuwena.pdf

POPIS

Během oslav Queens Day dojde v Amsterdamu k brutální vraždě dvanáctiletého chlapce. Tělo chlapce je strašně zohaveno. Případu se ujímá komisař Bruno van Leeuwen. Stop, které by vedly k odhalení pachatele, však není příliš mnoho. Na místě činu byla nalezena bambusová tříska a podle svědectví byl vrah zřejmě velmi malý a měl voskově bledou pleť. Co ale bylo skutečným motivem tohoto hrůzného činu? Ilegální obchod s orgány? Drogy? Nebo se snad jednalo o rituální vraždu? S neobyčejnou vytrvalostí a navzdory osobním problémům sleduje komisař stopy vraha. Klíč k rozluštění případu vede až do Nové Guineye a k praktikám sahajícím až do doby kamenné..

Chcete si přečíst knihu?...a zbav nás ode všeho zlého: Případ pro komisaře van Leeuwena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Claus Cornelius Fischer. Číst ...a zbav nás ode všeho zlého: Případ pro komisaře van Leeuwena Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY