Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy

Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy - Břetislav Dančák, | Replicamaglie.com

...tí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy - Břetislav Dančák; Vít Hloušek Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Konfliktní demokracie - Lubomír Kopeček,Vít Hloušek ... ... . Hledáte Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy od Vít Hloušek,Břetislav Dančák? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Specificky se autoři věnují "ústavním dialogům" v oblasti pomyslného třetího pilíře EU. Anotace anglicky The article deals with the relations etween the constitutional courts of several EU member states (the Czech Republic, Poland, Hungary ... Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a ... ... . 33 prodejen po celé ČR Specificky se autoři věnují "ústavním dialogům" v oblasti pomyslného třetího pilíře EU. Anotace anglicky The article deals with the relations etween the constitutional courts of several EU member states (the Czech Republic, Poland, Hungary, Germany) and ECJ. VYKOUPILOVÁ, Hana. Víceúrovňové vládnutí v Evropě: koncepce, modely, typy. In DANČÁK, Břetislav a Vít HLOUŠEK. Víceúrovňové vládnutí v Evropě ... IIPS Publikace Seznam knih Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy. Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy. ... Jedním z klíčových aspektů, který bývá analyzován při výzkumu vládnutí v současných společnostech a politických systémech, je proces doplnění ... A 'read' is counted each time someone views a publication summary (such as the title, abstract, and list of authors), clicks on a figure, or views or downloads the full-text. Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy UPC: 9788021044586: New not available : Used not available : Rentals not available : Digital not available: No copies of this music cd were found in stock from 793 online music cd stores and marketplaces. Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy 2007; Nac...

INFORMACE

AUTOR
Břetislav Dančák,
DIMENZE
4,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy.pdf

POPIS

Jedním z klíčových aspektů, který bývá analyzován při výzkumu vládnutí v současných společnostech a politických systémech, je proces doplnění klasického státocentrického pohledu na vládu a vládnutí novou perspektivou zohledňující nárůst počtu úrovní, na nichž je vládnutí prováděno. Vládnutí se ze státní roviny rozšiřuje či přesouvá na rovinu substátní či supranacionální a před výzkumem vládnutí se tak otevírá víceúrovňová perspektiva. Právě těchto procesů si všímají autoři předkládané publikace, jejímž cílem je nabídnout na řadě vnitrostátních příkladů i příkladů z mezinárodního prostředí (zejména z Evropské unie) podněty a argumenty do odborné diskuse o tomto fenoménu. Ukazuje se, že koncept víceúrovňového vládnutí je natolik nosný, že je použitelný pro analýzu problémů, jimiž se zabývají politologie, evropská studia, ale i mezinárodní vztahy či právní věda.

Chcete si přečíst knihu?Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Břetislav Dančák,. Číst Víceúrovňové vládnutí v Evropě: zkušenosti, problémy a výzvy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY