Kouzelník z Pekingu

Kouzelník z Pekingu - Markéta Hejkalová | Replicamaglie.com

... Kč Kouzelník z Pekingu - Hejkalová Markéta ... Městskou knihovnu v Klatovech navštíví v rámci projektu ... ... . Byly jednou tři kamarádky, ale na konci čtyřicátých let dvacátého století se jejich cesty rozdělily: jedna se vdala za nepřítele lidu, druhá za jeho ochránce a třetí za Fina Henryho a odešla s ním do Šanghaje. Informace a zprávy z Havlíčkova Brodu a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě. Jsme jeden tým! Olympionici a kamarádi z oly ... román pro ženy - Trh knih - můj antikvariát online ... . Jsme jeden tým! Olympionici a kamarádi z olympijských her v Pekingu, Londýně i Riu vyrazili podpořit pětibojaře Davida Svobodu před finále Stardance 2018. Odebírej náš YT kanál ... Kouzelník z Pekingu 160 Kč -29 %. Koupit. Důkazy jejího života 160 Kč -30 %. Koupit. Vrať drakovi, co je jeho 189 Kč -24 %. Koupit. Princové nemyjou záchody 67 Kč -24 %. Koupit. Ženy a cizinci na konci tisíciletí ... Mezi její díla mimo jiné patří: Kouzelník z Pekingu (2008), Andělé dne a noci (2012), Měj mě rád/a (2017). Její knihy byly přeloženy do angličtiny, němčiny, ruštiny, bulharštiny, albánštiny a srbštiny. Je dcerou spisovatelky Hany Pražákové a historika a hungaristy Richarda Pražáka. Žije v Havlíčkově Brodě. Kouzelník z Pekingu / 2008 Autor: Hejkalová, Markéta Stav: Dobrý Kniha, ve které se jedna z postav jmenuje jako vy. A-D; List 21; List 15; List 16; List 17; List 18; List 19; List 20 ......

INFORMACE

AUTOR
Markéta Hejkalová
DIMENZE
8,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelník z Pekingu.pdf

POPIS

Byly jednou tři kamarádky, ale na konci čtyřicátých let dvacátého století se jejich cesty rozdělily: jedna se vdala za nepřítele lidu, druhá za jeho ochránce a třetí za Fina Henryho a odešla s ním do Šanghaje. Román Kouzelník z Pekingu se odehrává v Číně, Česku a ve Finsku a protnou se v něm příběhy několika lidí současného světa. Pro Češku Hanu je půlroční kontrakt v Číně útěkem před manželskou krizí i pokušením v podobě mladého milence. Číňanka Jasmine, stará a ošklivá asistentka kouzelníka z pekingské programové čajovny číslo jedna, musí za každou cenu sehnat obrovskou sumu peněz, aby mohla zaplatit za maminčinu operaci. Stará paní Vlasta Kryštůfková, jedna z oněch tří dávných kamarádek, je přes celoživotní čekání snad jediná, kdo neztrácí odvahu a naději. A kde je kouzelník? Ten odjel s mladou a krásnou Daj-lin do Hongkongu, kde možná začne nový život. Nebo taky ne. Kouzelník z Pekingu je čtivá, poutavá i dojemná kniha o překvapivých zvratech lidských osudů.

Chcete si přečíst knihu?Kouzelník z Pekingu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Hejkalová. Číst Kouzelník z Pekingu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY