Manžel

Manžel - Dean Koontz | Replicamaglie.com

...tina: gwaz m čínština: 愛人 finština: aviomies francouzština: époux m, mari m hornolužická srbština: muž m ... Jan Kolomazník | Celebwiki.cz ... ... Brněnský manžel is in Brno-Kralovo, Jihomoravký Kraj, Czech Republic. April 19 at 12:08 PM · Když si takhle v neděli na večer zabouchnete dveře od bytu ... tak prostě volejte 😉 (604989817) Czech: ·husband (a man in a marriage) ... Definition from Wiktionary, the free dictionary Hodinový Manžel® - Spoľahlivý majster do 5 minút. Najlepšia cena. Zavolajte nám. Spoľahliví a overení remeselníci na všetky práce. Už nemusíte obvolávať mil ... manžel - Wikislovník ... . Najlepšia cena. Zavolajte nám. Spoľahliví a overení remeselníci na všetky práce. Už nemusíte obvolávať milión telefónnych čísiel a strácať čas hľadaním spoľahlivého majstra. Už ste nás našli. Stačí zavolať a je hotovo! Letenský manžel. Hezký den, napište mi na [email protected], navštivte můj Facebook profil nebo prosím níže vyplňte kontaktní f...

INFORMACE

AUTOR
Dean Koontz
DIMENZE
9,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Manžel.pdf

POPIS

Máme tvou ženu. Dostaneš ji zpět za dva miliony dolarů v hotovosti. Zahradníkovi Mitchellu Raffertymu to zprvu připadalo jako nepovedený žert. Sázel zrovna u jednoho ze svých zákazníků netýkavky, když mu zazvonil mobilní telefon. Teď stojí v jasném poledním slunci v obyčejné předměstské čtvrti a po telefonu vede hovor, který jako by pramenil ze zlého snu.Neznámý muž na druhém konci linky mluví naprosto vážně. Zmocnil se Mitchovy ženy a právě vyslovil částku, za kterou ji propustí. Nezajímá ho, že Mitch má jen malý podnik s jedním zaměstnancem, který mu v žádném případě tolik nevynáší. Je přesvědčen, že Mitch už najde způsob, jak přijít k penězům. Pokud svou ženu opravdu miluješ...Mitch ji opravdu miluje. Miluje ji víc než vlastní život. Dostal šedesát hodin na to, aby to dokázal. Do té doby musí sehnat dva miliony dolarů. Zaplatí však mnohem víc. Je ochoten zaplatit nejvyšší cenu.Manžel je thriller, který čtenáře pevně sevře a nepustí od napjatého počátku až po výbušné rozuzlení, přes všechny zvraty, šoky a odhalení. Když konečně stisk povolí, propustí čtenáře jednou provždy proměněného. S každým novou knihou zvyšuje totiž Dean Koontz vedle srdečního tepu i kvalitativní laťku. A tohle je typický, nezaměnitelný Koontzův román.

Chcete si přečíst knihu?Manžel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dean Koontz. Číst Manžel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY