Ze závislosti do nezávislosti

Ze závislosti do nezávislosti - Jan Jílek | Replicamaglie.com

..., matky, děti i spolupracovníky, je mnoho ... Kniha: Ze závislosti do nezávislosti - Jan Jílek | Knihy ... ... . Ještě víc je však těch, kterým tito muži svou arogancí, netolerancí, hrubiánstvím ... Právě kniha „Ze závislosti do nezávislosti" byla inspirací pro stejnojmenný televizní cyklus. Díky dvouleté osvědčené spolupráci autora s Českou televizí na cyklu „Rodina a já" vznikl cyklus reálných příběhů, který na základě rekonstrukce a terapeutových glos otevírá svět závislosti a spoluzávislosti ... Stejně jako jsou různé závislosti, ... Ze závislosti do nezávislosti: Fetka — Česká televize ... ... Stejně jako jsou různé závislosti, existuje i několik možností, jak se z nich uzdravit. Na příběhu Lenky a její terapeutky dr. Danuše Helllerové vám Jaroslav Dušek jako moderátor přiblíží jednu z cest do nezávislosti na drogách. Lenka s těžkou závislostí na drogách ... Uvěřitelné příběhy dávají naději. Proto lidé mají tak rádi příběhy se šťastným koncem. A nemusí to být ani velké umění nebo rozervané drama, jako příběh Zuzky, jednadvacetileté studentky vysoké školy, nadějné a talentované jediné dcery úspěšných rodičů, která ... Do cyklu „Ze závislosti do nezávislosti" patří i dva díly režisérky Moniky Elšíkové o dvou bývalých závislých na drogách. Na zpěvákovi rockové skupiny a mladé dívce, tedy na lidech s touto zkušeností, lze vystopovat, zda skutečnou pomoc v dlouholetém propadu do závislosti dokáže zastavit a obrátit terapeut, víra ... > Ze závislosti do nezávislosti-16% sleva. Kniha: Ze závislosti do nezávislosti Autor: Jan Jílek. Chcete li vědět, co je závislost, dozvíte se o tom z první ruky. Dočtete se, jak se s ní dá žít. Jak se s ní smířit a jak s ní nebojovat. Nebojovat, a proto ani neprohrát. Můj závěrečný rituál vyvrcholil zazděním kamene závislosti (který mě celou léčbu provázel) do zdi nezávislosti, která na Fénixu je. Druhý den jsem měl odjet do mého nového působiště v Jižních Čechách. Nervózní jsem byl dost. Plnou hlavu otázek a strachu, jestli to venku zvládnu, když na mě čeká tolik nebezpečí. Ze závislosti do nezávislosti 2008; Lidé a manipulace 2010; Chodec (koukání na život) 2007; Paradox abstinence 2013; Paralelní manželství 2011; všech 9 knih autora. Kniha Ze závislosti do nezávislosti je v Ze závislosti do nezávislosti Publicistické Publicistické, Přehrát, seriál, Ze závislosti do nezávislosti, celý díl online Publicistické. Pustit seriál Ze závislosti do nezávislosti, sledovat online v HD, online česky. Zkouknout celý online seriál zdarma a bez omezení. Ze závislosti do nezá...

INFORMACE

AUTOR
Jan Jílek
DIMENZE
6,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Ze závislosti do nezávislosti.pdf

POPIS

Chcete-li vědět, co je závislost, dozvíte se o tom z první ruky. Dočtete se, jak se s ní dá žít. Jak se s ní smířit a jak s ní nebojovat. Nebojovat, a proto ani neprohrát. Dočtete se, že žádný boj s drogami, alkoholem, s přetěžováním v zaměstnání, s přejídáním neexistuje. Nad ničím jsem nezvítězil, a právě proto si užívám života ve svobodě a nezávislosti. Nedám vám žádný recept. Jen naději. Naději, že je možné žít život v abstinenci. Naději, že život v abstinenci je možný pro každého závislého, který se pro něj rozhodne. Naději pro závislé, a také pro ty, kteří s nimi z nějakého důvodu, známého jen jim, žijí, chtějí s nimi žít a nechtějí je úplně opustit. Dočtete se, že nejde o cestu k dokonalosti. Jde jen o způsob života, díky němuž si lidé žijí podle svých představ a možností. Proto zcela svobodně.

Chcete si přečíst knihu?Ze závislosti do nezávislosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Jílek. Číst Ze závislosti do nezávislosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY