Éra prázdnoty: Úvahy o současném individualismu

Éra prázdnoty: Úvahy o současném individualismu - Gilles Lipovetsky | Replicamaglie.com

...2 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů ... Éra prázdnoty / Nejlevnější knihy ... . Vo svojej seminárnej práci som sa zamerala na úvahy o súčasnom individualizme profesora Gillesa Lipovetského, napísané pod titulom Éra prázdnoty. Gilles Lipovetsky je profesorom filozofie na univerzite vo francúzskom Grenoble. Kniha Éra prázdnoty je jeho prvou knihou, ktorá vyšla vo Francúzsku v roku 1983. Éra prázdnoty (16.71 €) na www.knihyprekazdeho.sk Éra prázdnoty (Gilles Lipove ... Tip Éra prázdnoty: Úvahy o současném individualismu ... ... . Kniha Éra prázdnoty je jeho prvou knihou, ktorá vyšla vo Francúzsku v roku 1983. Éra prázdnoty (16.71 €) na www.knihyprekazdeho.sk Éra prázdnoty (Gilles Lipovetsky) (17.27 €) na www.gorila.sk ra prázdnoty - úvahy o současném individualismu (Lipovetský Gilles (17.64 €) na alterego.sk Éra prázdnoty Gilles Lipovetsky (11.99 €) na www.megaknihy.sk Éra prázdnoty (13.25 €) na www.najlacnejsie-knihy.sk Title: Éra prázdnoty: úvahy o současném individualismu - Gilles Lipovetsky epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 1:30:31 AM Éra prázdnoty . Úvahy o současném individualismu Titul: Éra prázdnoty Autor: Gilles Lipovetsky EAN: 9788072601905 ISBN: 978-80-7260-190-5 Nakladatel: Aleš Lederer - Naklad.Prostor Vazba: Pevná bez přebalu matná Rozměry: 180x110 mm Počet stran: 358 Váha: 344 g Jazyk: CZE Éra prázdnoty - Gilles Lipovetsky Kniha Éra prázdnoty vyšla ve francouzském nakladatelství Gallimard ... Úvahy o současném individualismu Kniha Éra prázdnoty vyšla vo francúzskom vydavateľstve Gallimard prvýkrát v roku 1983 a od tej doby sa dočkala mnohých reedícií. Jej autor, francúzsky esejista a sociálne mysliteľ Gilles Lipovetsky (1944), profesor filozofie na univerzite v Grenobli, je prijímaný ako mimoriadne výstižný a ... Kniha Éra prázdnoty: Úvahy o současném individualismu na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Éra prázdnoty: Úvahy o současném... Kniha: Éra prázdnoty (Gilles Lipovetsky). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!...

INFORMACE

AUTOR
Gilles Lipovetsky
DIMENZE
8,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Éra prázdnoty: Úvahy o současném individualismu.pdf

POPIS

Kniha Éra prázdnoty vyšla ve francouzském nakladatelství Gallimard poprvé v roce 1983 a od té doby se dočkala mnoha reedic. Její autor, francouzský esejista a sociální myslitel Gilles Lipovetsky (1944), profesor filozofie na univerzitě v Grenoblu, je přijímán jako mimořádněvýstižný a zároveň kritický komentátor druhé poloviny 20. století a celé postmoderní epochy.Jeho zkoumání „současného individualismu“ se dotýká takřka všech rysů a příznaků našeho veřejného i osobního života, respektive projevů západní civilizace. Ke svému tématu nezaujímá autor žádný předem vyhraněný morální postoj. Snaží se dobrat jeho příčin a následků, vyhledává paralely, jež umožňují pochopit současný individualismus a jeho proměny v celé jejich komplexnosti. Česky kniha vychází již ve čtvrtém vydání.

Chcete si přečíst knihu?Éra prázdnoty: Úvahy o současném individualismu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gilles Lipovetsky. Číst Éra prázdnoty: Úvahy o současném individualismu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY