Kruté příběhy z české historie III

Kruté příběhy z české historie III - Pavel Toufar | Replicamaglie.com

...e hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky ... Pavel Toufar - Megaknihy.cz ... . Série Kruté příběhy z české historie. 1. 2. 3. nakladatel: MOBA: rok vydání: 2006 ... Kruté příběhy z české historie III. Název: Kruté příběhy z české historie III. Autor: Pavel Toufar. Rok vydání: 2008. Počet stran: 290 s. Kategorie: Historie a politika Česko, Literatůra faktu. Inzerát Kruté příběhy z české historie - Pavel Toufar v okrese Praha-západ, cena 70Kč, od janah57 na Sbazar.cz. Popis: Vydáno 2005, pevná lesklá vazba bez přeba ... Intrikáni v české historii (Pavel Toufar) | Detail knihy ... ... .cz. Popis: Vydáno 2005, pevná lesklá vazba bez přebalu, velmi dobrý stav, jako nová. Poštovné dle ČP. Na dobírku nezasílám. Kruté příběhy z české historie III. Čarodějnice, hvězdlháři a zlatodějové ... Antikvariát Diviš © 2011 - 2020 O nákupu; Požadavky; Kontakt; Popisy stavů zboží; Ochrana soukromí; Obchodní podmínky Kruté příběhy z české historie: Magická místa Čech a Moravy II : putování po stopách čertů, ďáblů jakož i pekelníků: Magická místa Čech a Moravy IV : symboly ukryté ve stavbách i v krajině: My z kosmu: Navštivte... Toulky Chlum u Třeboně Antikvariát Diviš © 2011 - 2020 O nákupu; Požadavky; Kontakt; Popisy stavů zboží; Ochrana soukromí; Obchodní podmínky...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Toufar
DIMENZE
3,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Kruté příběhy z české historie III.pdf

POPIS

Dramatický příběh závěru života hraběte Jáchyma Ondřeje Šlika nás přivádí na popraviště na Staroměstském náměstí, kde 21. června roku 1621 proběhla nejznámější hromadná poprava českých dějin. Původně uložené tresty byly příliš kruté a vyvolaly pozdvižení i v době, která na krutost na popravištích byla zviklá. Co všechno provázelo krvavé divadlo a jaké byly jeho dozvuky? Smrt číhala na vysoce postavené šlechtice a dokonce na členy královských rodů také z proradných rukou najatých travičů. A jed se užíval k úkladným vraždám i mezi prostými lidmi. Připomeneme si například i šíleného dona Julia Caesara d´Austria, nemanželského syna císaře Rudolfa II., s nímž pronikneme do soukolí intrik rudolfínského dvora, či vraždu Albrechta z Valdštejna. Spravedlnost bývá vrtkavá, takže co některým prošlo bez větších problémů, za to bývali jiní krutě a nemilosrdně trestáni.

Chcete si přečíst knihu?Kruté příběhy z české historie III ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Toufar. Číst Kruté příběhy z české historie III Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY