Marketing jako strategie vedoucí k úspěchu

Marketing jako strategie vedoucí k úspěchu - Nirmalya Kumar | Replicamaglie.com

...ho ... Přidat komentář. Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže ... PDF Strategie řízení třídy - Masaryk University ... . Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Světově uznávaná kniha, k níž předmluvu napsal Philip Kotler, poskytuje manažerům a ředitelům firem vynikající návod jak úspěšně řídit firmu na dnešním roztříštěném a rychlém trhu. Marketing jako strategie vedoucí k úspěchu Nirmalya Kumar. 299 Kč ... Marketingová str ... Marketing jako strategie vedoucí k úspěchu - Kumar ... ... . Marketing jako strategie vedoucí k úspěchu Nirmalya Kumar. 299 Kč ... Marketingová strategie je taktický proces, jehož cílem je efektivní alokace omezených finančních prostředků podniku ke zvýšení prodeje a udržení si konkurenční výhody.Aby mohl být podnik úspěšný na trhu a mít větší tržní podíl, měla by se jeho marketingová strategie soustředit na zákazníka, tj. na uspokojování jeho potřeb, požadavků a očekávání. Obsahový marketing jako klíč k úspěchu: jaké strategie použily TOP světové start-upy? Podrobnosti 24. 11. 2016 ... Souhlasím s tím, že bez strategie to nelze. Pracuji jako konzultant online marketingu a často je mou prací vysvětlovat klientům, že aby výsledek byl opravdu kvalitní, nejde dělat zkratky, ale chce to mít vše ......

INFORMACE

AUTOR
Nirmalya Kumar
DIMENZE
5,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Marketing jako strategie vedoucí k úspěchu.pdf

POPIS

Světově uznávaná kniha, k níž předmluvu napsal Philip Kotler, poskytuje manažerům a ředitelům firem vynikající návod jak úspěšně řídit firmu na dnešním roztříštěném a rychlém trhu. Marketérům kniha ukazuje, že aby opět získali své důležité postavení ve firmě, musí se soustředit na to, co zajímá majitele - na růst. Na mnoha zajímavých praktických příkladech uvidíte, že je potřeba nově se zaměřit například na strategické segmenty namísto tržních segmentů, že namísto prodeje zboží je nutno poskytovat zákaznická řešení, že je potřeba využívat správné distribuční ziskové kanály namísto vyhýbání se novým možnostem distribuce, že je nutné místo inovací vzniklých na základě marketingového výzkumu generovat radikálně nové nápady, které ovlivní trh, a vytvořit tak organizaci, která řídí trh, namísto toho, aby byla řízena trhem. Knihu doporučuje řada podnikatelů a manažerů známých firem a její výhodou je také to, že vychází z evropského, nikoliv amerického prostředí. Philip Kotler, světový guru marketingu, o knize řekl: "Profesor Kumar úspěšně započal novou kapitolu v teorii a praxi marketingu."

Chcete si přečíst knihu?Marketing jako strategie vedoucí k úspěchu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nirmalya Kumar. Číst Marketing jako strategie vedoucí k úspěchu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY