Český rája Podkrkonoší - Nejkrásnější turistické trasy

Český rája Podkrkonoší - Nejkrásnější turistické trasy - Marek Podhorský | Replicamaglie.com

...olí víme o těchto dětských hřištích: ... Cyklotrasy a cyklostezky, cyklistika v ČR - Východní Čechy ... ... . Radimovice - Dětské hřiště u Zámku ... Turistický informační portál o NP Krkonoše. Vše potřebné pro naplánování pobytu v regionu Krkonoše. Ubytování, výlety, aktivní vyžití, volný čas a mnohem víc. český. Kniha z edície: Nejkrásnější turistické trasy - turistický sprievodca Irsko, ponúka 50 trás medzi Donegalema Kerry, Wicklow a Connemara, 79 farebných fotografií, 50... Uložiť na porovnanie Lokalita: Český ... Turistické trasy | Knihy.ABZ.cz ... ... Uložiť na porovnanie Lokalita: Český ráj, www.campsedmihorky.cz Ubytování: Chatky, karavanové stání, mobilní domy, plocha pro stany, stany s podsadou, týpí Cena za 2 dospělé*: Chatka 480 Kč/ noc, osoba 58 Kč/noc, malý stan 74 Kč/noc, auto 79 Kč/noc Stravování: V kempu se nachází restaurace, kiosky a obchod se smíšeným zbožím. Dále je k dispozici kuchyňka s plynovými vařiči....

INFORMACE

AUTOR
Marek Podhorský
DIMENZE
8,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Český rája Podkrkonoší - Nejkrásnější turistické trasy.pdf

POPIS

Průvodce představuje 50 vybraných turistických tras v Českém ráji a Podkrkonoší se všemi nezbytnými informacemi, přesnou charakteristikou cesty, přehledem zajímavých míst a podrobnými mapkami v měřítku 1 : 75 000 a 1 : 100 000. Publikace rovněž popisuje nádhernou přírodu a bohatou historii Českého ráje. Nechybějí pokyny pro turistiku v této oblasti a rejstřík. Atmosféru kraje dokresluje 68 barevných fotografií.

Chcete si přečíst knihu?Český rája Podkrkonoší - Nejkrásnější turistické trasy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Podhorský. Číst Český rája Podkrkonoší - Nejkrásnější turistické trasy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY