Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreač

Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreač - Jan Šálek | Replicamaglie.com

...ravy a využití srážkových a odpadních vod ... Vybrané aspekty životního prostředí - FZP - ČZU ... ... . Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreač Portaro - Webový katalog knihovny. Send e-mail Print links="view.exportLinks" jp-show-if-empty="true" jp-single-button-overwrite-link-text="'Export'" jp-dropdown ... Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreačních objektech Recenze -> Literatura Přírodní čistírny odpadních vod a využívání srážkových vod si získávají stále větší zájem nejen odborné, ale i laické veřejnosti. Nakupte knihy z nakladatelství Era - vydavat ... Odpadní voda — PSK ... . Nakupte knihy z nakladatelství Era - vydavatelství za dobré ceny v internetovém knihkupectví Kosmas.cz. ŠÁLEK, Jan, ŽÁKOVÁ, Zdeňka a HRNČÍŘ, Petr. Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreačních objektech. 1. vyd. Brno: ERA, 2008. viii, 115 s. ... Václav. Přírodní způsoby čištění znečištěných povrchových a odpadních vod. 1. vyd. Praha: Pro Českou komoru autorizovaných inženýrů a ... Text provází fotografie příkladů úspěšných realizací v ČR a okolních státech. Knihu vydalo Vydavatelství ERA v roce 2008. Zakoupit ji můžete například zde. Zdroj: ŠÁLEK, Jan, Zdeňka ŽÁKOVÁ a Petr HRNČÍŘ. Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreačních objektech. 1. vyd. Nejdříve jsem si přečetla knihu Jana Šálka, Zdeňky Žákové a Petra Hrnčíře - Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreačních objektech. A pak jsme brouzdala po internetu. v posledních letech vyšly k problematice kořenových čistíren odpadních vod a s určitým zaměřením na domovní čistírny a menší zdroje dvě knihy: Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreačních , autor: Jan Šálek-Zdeňka Žáková-Petr Hrnčíř Vydal: ERA 2008, 1.vydání, stran: 115, cena cca ... Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreačních objektech Přírodní čistírny odpadních vod a využívání srážkových vod si získávají stále větší zájem nejen odborné, ale i laické veřejnosti. Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreačních objektech. Ekologická architektura ve stínu moderny: podstata, principy a mýty. Výživa a léky v těhotenství a při kojení ... Kniha pojednává o rekonstrukcích a novém zřizování vodovodu a kanalizace v bytových a rodinných domech, rekreačních chatách a chalupách. Jsou v ní informace o spotřebě vody v bytech, o nejčastěji používaných potrubních materiálech, armaturách a příslušenství instalací, o zásadách údržby a odlišno...

INFORMACE

AUTOR
Jan Šálek
DIMENZE
12,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreač.pdf

POPIS

Přírodní čistírny odpadních vod a využívání srážkových vod si získávají stálevětší zájem nejen odborné, ale i laické veřejnosti. Takový způsob řešení vodníhohospodářství je výhodný zejména pro samostatně stojící rodinné domy a rekreačnízařízení bez možnostinapojení na inženýrské sítě. Předkládaná publikace představuje možnosti komplexního řešení vodního hospodářství obytných objektů, a vyplňuje tak informační mezeru v řešení této problematiky. Kniha se zaměřuje především na ekologické, přírodě blízké způsoby čištění, úpravy a využití srážkových a odpadních vod. Obsahuje doporučení pro ekologické způsoby nakládání s bioodpady, objasňuje přínos odvodňovacího účinku vegetace v odpadovém hospodářství. Autoři vycházejí z dlouholetých zkušeností a praktických znalostí s provozem jednotlivých zařízení u nás i v zahraničí. Řada poznatků je výsledkem výzkumných prací,mnohá řešení jsou originální, přizpůsobená podmínkám České republiky. Text provází fotografie příkladů úspěšných realizací v ČR a okolních státech.

Chcete si přečíst knihu?Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreač ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Šálek. Číst Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreač Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY