Hrdinové a nebojsové

Hrdinové a nebojsové - Miloslav Švandrlík, | Replicamaglie.com

...dy nezkrotné fantazie spisovatelů. Hrdinové a nebojsové Zajímavý soubor význačných postav lidské historie pohledem humoristů Švandrlíka a Neprakty ... Miloslav Švandrlík - Megaknihy.cz ... . Jsou uváděni hrdinové, o jejichž historické existenci nelze pochybovat, rekové dávných bájí i nebojsové, patřící mezi výplody nezkrotné fantazie spisovatelů. Všechny informace o produktu Kniha Hrdinové a nebojsové, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hrdinové a nebojsové. Hrdinové a nebojsové od 124 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Jsou uváděni hrdinové, o jejichž historické exi ... Hrdinové a nebojsové / Nejlevnější knihy ... . Hrdinové a nebojsové od 124 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Jsou uváděni hrdinové, o jejichž historické existenci nelze pochybovat, rekové dávných bájí i nebojsové, patřící mezi výplody nezkrotné fantazie spisovatelů. Většinou jde o chlapíky kladné, ale několik výjimek si autor přece jen dovolil - ty čtenář bez problémů pozná a jistě po právu odsoudí. Hrdinové a nebojsové Autor Miloslav Švandrlík, Jiří Winter-Neprakta. Zajímavý soubor význačných postav lidské historie pohledem humoristů Švandrlíka a Neprakty. Jsou uváděni hrdinové, o jejichž his...

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Švandrlík,
DIMENZE
9,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrdinové a nebojsové.pdf

POPIS

Zajímavý soubor význačných postav lidské historie pohledem humoristů Švandrlíka a Neprakty. Jsou uváděni hrdinové, o jejichž historické existenci nelze pochybovat, rekové dávných bájí i nebojsové, patřící mezi výplody nezkrotné fantazie spisovatelů. V abecedním pořádku se představují antičtí rekové, jako Achilles, Hanibal a Héraklés, staročeský Horymír i středověká Jana z Arku, nejsou vynecháni literární hrdinové Dantes, Cimbura, Fanfán nebo Fantomas, ani figurky známé z nedávné minulosti, jako Frištenský, Schliemann nebo Zeppelin. Většinou jde o chlapíky kladné, ale několik výjimek si autor přece jen dovolil – ty čtenář bez problémů pozná a jistě po právu odsoudí. Ilustrace Jiří Winter-Neprakta.

Chcete si přečíst knihu?Hrdinové a nebojsové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Švandrlík,. Číst Hrdinové a nebojsové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY