Obama - Od slibu k činu: Portrét muže, který přináší změnu

Obama - Od slibu k činu: Portrét muže, který přináší změnu - David Mendell | Replicamaglie.com

...ezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům ... Nová stránka 4 ... ... Putin umí skvěle německy stejně jako německy uměl Petr I. Putin také usiluje o reformování země s cílem opět z Ruska udělat všemi respektovanou velmoc jako se o to snažil car Petr. Putin je také první státník v Rusku, který se rozvedl od dob cara Petra I. Válka s Napoleonem. V roce 1799 se k moci ve Francii dostává Napoleon. Cesta zpět je však pro oba muže komplikovanějš ... Newsroom 30. týden | Hospodářské noviny (iHNed.cz) ... . V roce 1799 se k moci ve Francii dostává Napoleon. Cesta zpět je však pro oba muže komplikovanější, než si mysleli, a i přes počáteční nenávist k sobě v průběhu strastí nacházejí cestu. Netuší ovšem, že je jim na stopě Generálův bratr, princ Wen (Steve Woo), který touží po tom, aby si pojistil cestu k trůnu. Příběh, který od začátku promění všechny, kdo se s Ovem dostanou do styku. Román Fredrika Backmana o starém vzteklounovi odvedle komicky ztvárňuje řadu situací, které nám jsou důvěrně známé. Je to kniha, jež dokáže stvořit svůj vlastní svět, ale zároveň nám říká něco důležitého o nás i naší době....

INFORMACE

AUTOR
David Mendell
DIMENZE
12,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Obama - Od slibu k činu: Portrét muže, který přináší změnu.pdf

POPIS

Zajímavá a relativně objektivní kniha sledující životní cestu Baracka Obamy až do okamžiku oznámení jeho prezidentské kandidatury. Autor coby reportér Chicago Tribune byl po několik let Obamovi nejblíže ze všech novinářů, díky čemuž - a také díky dlouhým rozhovorům s Obamovými blízkými a spolupracovníky - byl schopen předložit zasvěcený a obšírný pohled. Těším se, že volné pokračování, mapující tentokrát samotnou prezidentskou kampaň a (pravděpodobně) vrcholící lednovou inaugurací, vyjde v českém překladu co nejdříve, nejlépe hned vzápětí po anglické verzi.

Chcete si přečíst knihu?Obama - Od slibu k činu: Portrét muže, který přináší změnu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Mendell. Číst Obama - Od slibu k činu: Portrét muže, který přináší změnu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY