Poruchy a rekonstrukce zděných staveb

Poruchy a rekonstrukce zděných staveb - Jaroslav Solař | Replicamaglie.com

..., dodavatele, investorské firmy, studenty vysokých škol stavebních ... Poruchy a rekonstrukce zděných staveb | Flexibooks ... ... . Pokračovat Co to pro vás znamená? O nic nepřicházíte! Své e-knihy, kredity a seznam přání nyní naleznete na Palmknihy.cz Pro přihlášení použijte svůj e-mail a heslo z eReading.cz Poruchy a rekonstrukce zděných staveb (e-kniha) - Jaroslav Solař - Kniha pro odborníky zabývající se problematikou statických poruch a rekonstrukcí zděných konstrukcí, projektanty, dodavatele, investorské firmy, studenty vysokých škol stavebních. Kni Poruchy a rekonstrukce zděných staveb . Jaroslav Solař ... V ... Poruchy, degradace, rekonstrukce - FSv ČVUT ... . Kni Poruchy a rekonstrukce zděných staveb . Jaroslav Solař ... V samostatných kapitolách je také pojednáno o problematice poruch a rekonstrukcí zděných staveb situovaných na nestabilním podloží, na poddolovaném území a v záplavových územích.Součástí knihy je bohatá obrazová dokumentace. Poruchy a rekonstrukce staveb - Kniha pro odborníky zabývající se problematikou statických poruch a rekonstrukcí zděných konstrukcí, projektanty, dodavatele, investorské firmy, studenty vysokých škol stavebních. Kniha uceleným způsobem vysvětluje pro...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Solař
DIMENZE
5,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Poruchy a rekonstrukce zděných staveb.pdf

POPIS

Kniha pro odborníky zabývající se problematikou statických poruch a rekonstrukcí zděných konstrukcí, projektanty, dodavatele, investorské firmy, studenty vysokých škol stavebních. Kniha uceleným způsobem vysvětluje problematiku statických poruch zděných konstrukcí, příčiny těchto poruch, jejich typy a projevy, způsoby sanace. Je také podrobně vysvětlena problematika projekčního navrhování bourání několika typů zděných konstrukcí a způsoby jejich provizorního a definitivního zajišťování v rámci provádění bouracích prací. V knize bude uvedena řada poznatků, které nejsou všeobecně známy, nebo nebyly doposud řádně publikovány. V samostatných kapitolách je také pojednáno o problematice poruch a rekonstrukcí zděných staveb situovaných na nestabilním podloží, na poddolovaném území a v záplavových územích.Součástí knihy je bohatá obrazová dokumentace.

Chcete si přečíst knihu?Poruchy a rekonstrukce zděných staveb ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Solař. Číst Poruchy a rekonstrukce zděných staveb Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY