Hitlerova arktická válka

Hitlerova arktická válka - Christer Jorgensen, | Replicamaglie.com

...ojekt tří pražských antikvariátů - Antikvariátu Arco, Antikvariátu Bělehradská a Antikvariátu Dobrá kniha ... Ch. Mann, Ch. Jörgensen - Hitlerova arktická válka ... ... . > Hitlerova arktická válka-7% sleva. Kniha: Hitlerova arktická válka Autor: Chris Mann; Christer Jörgensen. Originální publikace vychází z možností českých čtenářů a čtenářek při snižování nadváhy. Přináší kombinaci jídelníčku na základě čínské medicíny, dělené stravy a italské a české kuchyně. Hitlerova arktická válka německé kampaně v Norsku, Finsku a SSSR v letech 1940-1945 Nachádzate sa: Antikvari ... Kniha: Hitlerová arktická válka (Chris Mann a Christer ... ... . Hitlerova arktická válka německé kampaně v Norsku, Finsku a SSSR v letech 1940-1945 Nachádzate sa: Antikvariát - História - Mann Chris, Jorgensen Christer: Hitlerova arktická válka. Hitlerova arktická válka. Kniha je predaná. Môžete si ale zadať požiadavku na knihu. Kupte knihu Hitlerová arktická válka od Chris Mann, Christer Jörgensen na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Hitlerová arktická válka - Mann Chris - Kniha Hitlerova arktická válka je novátorskou studií o rozpoutání války na dalekém severu a o jejích dopadech na strategii fašistického Německa. Zabývá se například legendární ´Zimní válkou´ v letech 1939-1940, Hitlerova arktická válka. Mann, Chris. Vydání: Deus 2008 | Jazyk: čeština | Signatura: W 3053. Monografie přibližuje průběh bojových operací nacistického Německa v Norsku, Finsku a Sovětském svazu během let 1940 až 1945. Chris Mann; Christer Jörgensen. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Hitlerova arktická válka kniha od: Chris Mann, Christer Jörgensen. 80 % 1 hodnocení ... Hitlerova arktická válka je chronologicky členěna podle bojových operací, které se uskutečnily na dálném severu. Nejen, že jsou boje přehledně popsány (ačkoliv podrobnější mapa by neuškodila), ale autoři se nevyhýbají ani takovým tématům jako je politick...

INFORMACE

AUTOR
Christer Jorgensen,
DIMENZE
8,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Hitlerova arktická válka.pdf

POPIS

Tato kniha je novátorskou studií o rozpoutání války na dalekém severu a o jejích dopadech na strategii fašistického Německa. Zabývá se například legendární ´Zimní válkou´ v letech 1939–1940, německou invazí do Norska v roce 1940, pokusy Wehrmachtu zmocnit se Murmanské oblasti i detailním popisem německé kampaně proti arktickým konvojům Spojenců včetně potopení lodí Bismark a Tirpitz. Autoři se specializují na druhou světovou válku ve Skandinávii a na vojenskou mašinérii nacistického Německa a Sovětského svazu. Do knihy zařadili více jak 100 fotografií pocházejících vesměs z ruských archivů. Většina z nich nebyla doposud publikována.

Chcete si přečíst knihu?Hitlerova arktická válka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christer Jorgensen,. Číst Hitlerova arktická válka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY