Jméno, Milost, Ráchel

Jméno, Milost, Ráchel - Eda Kriseová | Replicamaglie.com

..., do níž se balila jeho žena, když se večer dívala na televizi ... Poslání a milost levně, cena 404 Kč | Srovnání cen zboží ... . Sedl si jí k nohám, vzal je na klín. Studily. Vzpomněl si, že mu jednou maminka vyprávěla, jak jí umíral pes. Kriseová Eda: Tři novely - Jméno Milost Ráchel . Kriseová Eda: Tři novely - Jméno Milost Ráchel - Tři novely Edy Kriseové jsou tři silné příběhy z našich časů. Jméno je z období normalizace v Československu. Historik, který nesmí publikovat najde ženu, která propůjčí ... Jméno Milost Ráchel - Eda Kriseová - Megaknihy.cz ... . Historik, který nesmí publikovat najde ženu, která propůjčí jeho knížce své jméno. Jméno, Milost, Ráchel - působivá kniha, která stojí za přečtení, všechny tři novely jsou zajímavé. Zejména příběh o skrývání lidské identity kvůli režimu Jméno na mě zapůsobil, rozhodně doporučuji :) Milost Nalezeno: 564 produktů Vydal knižní překlady z polštiny, ruštiny a slovenštiny, z publicistických prací jmenujme knihu Sonáta pro dvě ruce a hlas aneb Ivana Měrky životaběh. Srovnání cen Poslání a milost. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 404 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Discover Book Depository's huge selection of Eda Kriseova books online. Free delivery worldwide on over 20 million titles. Jméno, Milost, Ráchel - Eda Kriseová Po literárním cestopisu o Indii pod názvem Čísi svět (2004) představuje známá česká spisovatelka v nakladatelství PROSTOR už svou druhou knihu. Její tři novely vznikaly postupně od druhé poloviny osmdesátých let minulého století a ve všech případech jde o silné příběhy z ... Stejně jako jména Jana, Anna nebo Hana se vyvinulo z hebrejského „Jochanán". Ze slov „Jahve" („Bůh") a „channá" („milost", „smilovat se") se jméno překládá jako „Bůh je milostivý" nebo „dar boží". Jméno Johana bylo převzato z němčiny, jde o podobu jména Jana založenou na německé verzi Johana. Nemáte dosud uživatelský účet na Dobré knihy.cz?. Registrace na stránky dobre-hnihy.cz Vám přináší řadu výhod. Krom zrychleného nákupu jsme pro Vás připravili řadu dalších funkcí, které využijete nejen při nakupování na našem eshopu. Václav Havel : Dichter und Präsident : die autorisierte Biografie by Eda Kriseová ( Book ) 12 editions published between 1991 and 1993 in German and held by 118 WorldCat member libraries worldwide V seznamu najdete nejoblíbenější jména pro holku a nejoblíbenější jména pro kluka v USA za roky 2010-2015. Zdrojem informací je U.S. Social Security Administration, nejčastější jména v USA za rok 2016 budou známá počátkem roku 2017. Dlouhodobě nejoblíbenější klučičí jména v USA jsou Noah, Jacob, Liam, Mason a William. Zastavte se. Už 28 let můžete nakouknout do naší prodejny v Benešově na náměstí. Otevřeno Po - Pá 8:30 - 17:30, So 8:30 - 12:00...

INFORMACE

AUTOR
Eda Kriseová
DIMENZE
10,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Jméno, Milost, Ráchel.pdf

POPIS

Po literárním cestopisu o Indii pod názvem Čísi svět (2004) představuje známá česká spisovatelka v nakladatelství PROSTOR už svou druhou knihu. Její tři novely vznikaly postupně od druhé poloviny osmdesátých let minulého století a ve všech případech jde o silné příběhy z našich časů.Jméno se odehrává v období normalizace v Československu. Historik, který nesmí publikovat, najde ženu, jež propůjčí jeho knížce své jméno. „Pokrývačka“ mu postupně ukradne nejen knihu, ale i duši. Lež, na níž systém stojí, plodí v lidech zvrácené představy a deformuje jejich životy. Zakládá tragédii už od antiky. Milost je o brutálním vrahovi, jeho milé, knězi a bachaři. Autorka zde čerpala z poznatků a zkušeností, které nabyla jako ředitelka odboru stížností a milostí v kanceláři prezidenta Havla. Třetí novela Ráchel zachycuje příběh ženy, kterou rodiče vyvezli jako malé dítě do emigrace. Po jejich smrti hledá bolestně cestu k mateřskému jazyku a zemi, kde se narodila.

Chcete si přečíst knihu?Jméno, Milost, Ráchel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eda Kriseová. Číst Jméno, Milost, Ráchel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY