Námořní letectvo: Kompletní historie od roku 1914 do dnešních dnů

Námořní letectvo: Kompletní historie od roku 1914 do dnešních dnů - Bernard Ireland | Replicamaglie.com

...ku 1914 do dnešních dnů vydalo nakladatelství Naše vojsko v překladu z Jane's Naval Airpower - The complete history from 1914 to present day ... Admin : armedconflicts.com ... . Velkoformátová publikace na více jak 220 stranách přináší pohled na námořní letectvo od jeho vzniku až po vize jeho možné budoucnosti. Kniha: Námořní letectvo Kompletní historie od roku 1914 do dnešních dnů Autor: Bernard Ireland Kniha se zabývá vývojem námořního letectva, jeho strategií a technickým řešením letadel používaných námořnictvy celého světa. Kniha Bernarda Irelanda je fascinujícím průvodcem historií námořního letectva od roku 1914 do dnešních dnů. Poskytuje detailní techni ... Námořní letectvo - Ireland Bernard - Knihkupectví Ládví ... . Kniha Bernarda Irelanda je fascinujícím průvodcem historií námořního letectva od roku 1914 do dnešních dnů. Poskytuje detailní technické popisy a vypočítává největší úspěchy i prohry. Kniha je bohatě... Námořní letectvo: Kompletní historie od ...

INFORMACE

AUTOR
Bernard Ireland
DIMENZE
10,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Námořní letectvo: Kompletní historie od roku 1914 do dnešních dnů.pdf

POPIS

Sledujte historii vývoje leteckých sil námořnictva od prvních dnů vzducholodí a dvojplošníků, přes bitvy letadlových lodí v Pacifiku až po současné nejmodernější palubní letouny a protiponorkové vrtulníky. Kniha Bernarda Irelanda je fascinujícím průvodcem historií vývoje, poskytuje detailní technické popisy a vypočítává největší úspěch i prohry. Kniha je bohatě ilustrovaná a jedná se o nejnázornější a nejucelenější dílo o námořních letadlech současnosti.

Chcete si přečíst knihu?Námořní letectvo: Kompletní historie od roku 1914 do dnešních dnů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernard Ireland. Číst Námořní letectvo: Kompletní historie od roku 1914 do dnešních dnů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY