Váhy - vašich 12 neodolatelných vlastností

Váhy - vašich 12 neodolatelných vlastností - - | Replicamaglie.com

...tí Váhy. Núm. producte: Vašich 12 neodolatelných vlastností Váhy: 5,90 ... Vlastnosti - Vyhľadávanie na Heureka.sk ... ... Váhy vašich 12 neodolatelných vlastností 117 Kč -15 %. Koupit. Střelec vašich 12 neodolatelných vlastností ... Tu sa nachádzate: Heureka.sk » Vyhľadávanie vlastnosti. Nájdené kategórie (20) Kopačky, Autobatérie, Knihy, Batérie do aku náradia - originálne, Náplne a tonery - originálne, Náplne a tonery - kompatibiln ... Váhy - vašich 12 neodolatelných vlastností - Kniha popisuje typické v ... Kniha Váhy - Vašich 12 neodolatelných vlastností ... ... ... Váhy - vašich 12 neodolatelných vlastností - Kniha popisuje typické vlastnosti lidí narozených ve znamení Vah s vtipem, pozitivně a zábavně. Po přečtení knihy o svém znamení na sebe budete náležitě pyšní! Pobaví čtenáře jakéhokoli věku a vkusu. Hrav Nabídky na Vlastnosti z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Vlastnosti.Informace, hodnocení a komentáře k Vlastnosti Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Vlastnosti doručí dle Vašich požadavků. Nakupování nikdy nebylo jednodušší. Kupte knihu Znamení lásky (Linda Goodman) s 11 % zľavou za 14.58 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Váhy majú vďaka pôsobiacej bohyni lásky Venuši veľký zmysel pre krásu, pohodu a harmóniu. Vedia vychutnávať nádheru prírody, zurčanie potôčika, spev vtákov, pôvab pohybu, jasné tóny, živé farby aj dráždivú zmyselnosť tela, preto ich v profesii nájdeme tam, kde sa vyžaduje takt a vkus. 0 hodnocení Vašich 12 neodolatelných vlastností: Štír 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Dvanáct typických vlastností lidí narozených ve znamení Štíra popsaných s vtipem, pozitivně a zábavně. Knížka hravě kombinuje barevné ilustrační obrázky a humorný text. Všichni jsme citlivý na svoje děti zejména pak při epidemii jako je koronavirus. Nejúčinější ochrana před koronavirem je stejně jako u dospělích tedy zvýšená hygiena, pravidelné a řádné mytí rukou, nepodceňujte ji a děti při mytí rukou kontrolujte, také dbejte na zvýšený příjem multivitamínů, nebo vitamínů na posílení imunity, které výrazně posílí ... Kozoroh vašich 12 neodolatelných vlastností. Kniha - 32 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá -6% 139,-131,-bez DPH 119,-Koupit. Skladem 5 ks. Můžete mít v úterý 19.5. Objednací kód: FKP90331-6%. Váhy vašich 12 neodolatelných vlastností. Kniha - 32 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá -6% 139,-131,-bez DPH ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Váhy - vašich 12 neodolatelných vlastností.pdf

POPIS

Kniha popisuje typické vlastnosti lidí narozených ve znamení Vah s vtipem, pozitivně a zábavně. Po přečtení knihy o svém znamenína sebe budete náležitě pyšní! Pobaví čtenáře jakéhokoli věku a vkusu. Hravě kombinuje barevné ilustrační obrázky a vtipnýtext. Silné stránky jsou vysvětleny na příkladu celebrit, pověstí, historických událostí, zábavných skutečností a anekdot. Kniha čtenáři nabízí vzácnou možnost dozvědět se více i o tajemství slučitelnosti s jinými znameními. Mysleli jste si, že se k určitém znamení nehodíte? Špatně! Kniha nabízíklíč k poznání jiných znamení a odhaluje tajemství, jak spolu dobře vycházet. Na poslední stránce je skryté překvapení, které je možné odhalit pouze za použití zrcátka. 100 % pozitivní. Ideální dárek.

Chcete si přečíst knihu?Váhy - vašich 12 neodolatelných vlastností ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Váhy - vašich 12 neodolatelných vlastností Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY