1000 divů Slovenska: Nejkrásnější výtvory přírody i člověka

1000 divů Slovenska: Nejkrásnější výtvory přírody i člověka - Ján Lacika | Replicamaglie.com

...bliky je publikace obsahující 1000 tipů, jak se seznámit s pozoruhodnými místy a cennými památkami České republiky ... 1000 divů Slovenska, nejkrásnější výtvory přírody i ... ... . Je to mozaika, kterou si můžete poskládat do celkového obrázku poznání naší země. 1000 divů Česka - Nejkrásnější výtvory přírody i člověka Autor: Soukup Vladimír, David Peter, Thoma Zdeněk 1000 divů České republiky je publikace obsahující 1000 tipů, jak se seznámit s pozoruhodnými místy a cennými památkami České republiky. 1000 divů České republiky je publikace obsahující 1000 tipů, jak se seznámit s pozoruhodnými místy a cennými pam ... Daniela Hodrová ... na okraji chaosu ...: Poetika ... ... . 1000 divů České republiky je publikace obsahující 1000 tipů, jak se seznámit s pozoruhodnými místy a cennými památkami České republiky. Je to mozaika, kterou si můžete poskládat do celkového obrázku poznání naší země. Každé heslo je představeno barevnou fotografií i stručným textem, který zdůrazňuje, proč právě tato památka či přírodní lokalita může ... 1000 divů Slovenska, nejkrásnější výtvory přírody i člověka / Ján Lacika, 2008 - vazba: tvrdá, stav: zachovalá, velký formát, stran 384, první vydání Druhé, přepracované a aktualizované vydání. 1000 divů České republiky je publikace obsahující 1000 tipů, jak se seznámit s pozoruhodnými místy a cennými památkami České republiky. Je to mozaika, kterou si můžete poskládat do celkového obrázku poznání naší země. Každé heslo je představeno barevnou ... 1000 divů Česka - Nejkrásnější výtvory přírody i člověka - Soukup Vladimír, David Petr, Thoma Zdeněk - 1000 divů České republiky je publikace obsahující 1000 tipů, jak se seznámit s pozoruhodnými místy a cennými památkami České republiky. Je to mozai 1000 divů Česka (Nejkrásnější výtvory přírody i člověka) David Petr, Soukup Vladimír místopisné. r.v. 2008, nakladatel Knižní klub , obr. a foto doprovod původní vazba omyvatelná D0475, vloženo: 13.10.2017 16:19. 260,- Kč 1000 divů Česka - Nejkrásnější, nejzajímavější, nejvýznamnější, unikátní - taková jsou místa, která představuje velká obrazová publikace věnovaná České republice, nádherné zemi uprostřed Evropy. Na nevelkém prostoru udivuje nepřeberné množství atraktivních cílů - 1000 z nich se představuje v této publikaci. Nejstarší chráněné uzemí v Evropě, hory a ... Kniha: 1000 divů Česka (Vladimír Soukup, Petr David a Zdeněk Thoma). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! 1000 divů Česka [nejkrásnější výtvory přírody i člověka] Petr David. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Petr David, Vladimír Soukup ; hlavní fotograf Zdeněk Thoma. Přidat do poličky . nakladatel ... 1000 divů Česka [nejkrásnější výtvory ... Druhé, přepracované a aktualizované vydání. 1000 divů České republiky je publikace obsahující 1000 tipů, jak se seznámit s pozoruhodnými místy a cennými památkami České republiky. Je to mozaika, kterou si můžete poskládat do celkového obrázku poznání naší země. Každé ......

INFORMACE

AUTOR
Ján Lacika
DIMENZE
10,46 MB
NÁZEV SOUBORU
1000 divů Slovenska: Nejkrásnější výtvory přírody i člověka.pdf

POPIS

Přitažlivá kniha s mnoha ilustracemi prostřednictvím tisícovky reprezentativních objektů - děl člověka i přírody - podává výstižnou výpověď o krásách Slovenska, o tom, že jedinečnost této zajímavé malé středoevropské země si skutečně zaslouží pozornost. Územím Slovenska kráčely evropské dějiny a zanechal na něm pozoruhodné stopy i geologický vývoj naší planety. Jen málo zemí na světě může na tak malém prostoru představit tolik rozmanitých prvků. Velehorské štíty, lesy, nížiny, minerální prameny, lázně, jezera a řeky. Všechny umělecké styly, kterými se vyznačují nádherné kostely, zámky i zříceniny starých hradů a opevnění. Výpravná publikace o krásách Slovenska může posloužit jako inspirace na dovolenou i jako zdroj informací.

Chcete si přečíst knihu?1000 divů Slovenska: Nejkrásnější výtvory přírody i člověka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ján Lacika. Číst 1000 divů Slovenska: Nejkrásnější výtvory přírody i člověka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY