Vesmírné války

Vesmírné války - William J. Birnes, | Replicamaglie.com

... velice zajímavého... 4 Typy dronů, různá vý ... 20. století - Wikipedie ... ... Trailer - Pátý element 4. Nevědomí - 2013 Jacka (Tom Cruise), kterého na Zemi baví především hledání artefaktů zanikající lidské civilizace, vyvedou z každodenní rutiny dvě události.Tou první je nouzové přistání vesmírné lodi, jejíž jediná členka posádky (Olga Kurylenko) tvrdí, že ji s Jackem pojí společná minulost, aniž pro to existuje racionální ... Interstellar Vesmírné Lodě Hvězdné Války ... Star Wars CEC Guile-class Battlecruiser Commission by ... ... ... Interstellar Vesmírné Lodě Hvězdné Války Star Trek Mecha and More fuckyeahspaceship: " The Profundity was a MC75 cruiser[1] owned by Admiral Raddus that served in the Alliance Fleet. Jedna z pěkných parodií na Star Wars a nejspíš i jediná povedená. Budu rád za lajk, odběr a zdílení. Vesmírné zbraně jsou zbraně pro využití na případném vesmírném bojišti i k útokům na Zemi.Patří mezi ně zbraně, které mohou zaútočit na objekty na oběžné dráze (tj. proti-satelitní zbraně), útočit na cíle na Zemi z vesmíru nebo likvidovat nepřátelské rakety letící vesmírem.. Během militarizace vesmíru za studené války byly tyto zbraně vyvinuty ... Vesmírné Lodě Hvězdné Války Říše Star Trek Kreativní Fotografie Vesmír Daji-class Star Dreadnought "What is that thing some kinda of new imperial weapon?"-Ezra Contents[show] History The Daji class dreadnought is the spiritual successor, to the ancient sith Harrower class dreadnought , built by the Conclave for use by the Khoan ... 19.5.2019 - This Pin was discovered by Jan Tils. Discover (and save!) your own Pins on Pinterest 4. 5. 2020 - Prozkoumejte nástěnku Star wars uživatele jantils, kterou na Pinterestu sleduje 259 lidí. Podívejte se na další nápady na téma Hv...

INFORMACE

AUTOR
William J. Birnes,
DIMENZE
12,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Vesmírné války.pdf

POPIS

Scénář válečné hry „MRTVÉ DRUŽICE“ se stává skutečností, když začne docházet k sérii nevysvětlitelných poruch činnosti řady typů družic, sloužících jak civilním, tak vojenským účelům, a je narušen navigační systém GPS se všemi důsledky pro jeho vojenské i civilní použití. Podezření padne na Írán, který se netají úmyslem vyvinout jadernou zbraň a je si vědom, že je třeba zabránit vyzrazení jeho činnosti; největším nebezpečím pro něj jsou sledovací družice. Situace je však složitější, do útoků na americké vesmírné prostředky je zapojeno víc stran. Sledujeme postup při odhalování viníků pomocí nejmodernějších elektronických prostředků, protože se ukazuje, že jde o kybernetickou válku. Významným činitelem se stává navigace a poruchy navigačních a sledovacích družic; osudová chyba v navigaci zaviní, že útok, zaměřený na skutečného nepřítele, je veden na vlastní jednotku; na druhé straně však závady v systému GPS zabrání explozi bojové hlavice s jadernou náloží, nesené íránskou střelou Šaháb. Vojenská opatření se začínají soustředit na odhalení viníků, kteří ve spolupráci s Íránem a drogovými kartely ničí americké družice pomocí maserových paprsků. Situace si vynutí razantní vojenské akce jak na zemi, tak v blízkém vesmíru. Je zlikvidováno i zařízení, v němž probíhá íránský jaderný program. Čtenář má možnost podrobně se seznámit s technickou stránkou vybavení i činnosti nejmodernějších prostředků kybernetické a vesmírné války a současně sledovat napínavé situace při jejich použití. Operace amerického vesmírného letounu s konečnou platností skoncuje se stávajícím ohrožením, avšak vzápětí se ukáže hrozba další.

Chcete si přečíst knihu?Vesmírné války ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William J. Birnes,. Číst Vesmírné války Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY