Hackeři snů 1 - Hledači ducha: Napínavé drama z jiných rovin reality

Hackeři snů 1 - Hledači ducha: Napínavé drama z jiných rovin reality - Andrej Reutov | Replicamaglie.com

...i nejznámější knihou francouzského sociologa z konce 19 ... Terms - Chytrabudoucnost.cz Pdf Collection ... . století Gustava Le Bona. Le Bon již na konci 19. století v této knize popsal změny v chování jednotlivců, kteří se stanou součástí davu. Album pozdně středověkého písma - svazek XI.: Jižní Čechy. Pamětní kniha města Prachatic (1371) 1373-1590. Pamětní kniha města Vimperka 1476-1681. Sirotčí knih Chcete se dostat na fakultu sociálních studií (věd)? 2. díl: psychologie a sociologie, filozofie a politická fil ... Frekvence slov ... . díl: psychologie a sociologie, filozofie a politická filozofie, politologie, státověda, moderní dějiny, právo, e Alpha 1: Výměna - Jurij Žigunov, Pascal Renard Mafiánské klany a zločinecké organizace celého světa stojí v pozadí obrovské peněžní transakce, na jejímž konci má být údajně pomoc ruské ekonomice. Německý bankéř přijíždí do Paříže dojednat s ruskou stranou konkrétní podmínky obchodu. Vytržení z každodenní rutiny však nabídne vidění Eldunarí, nečekaná návštěva a také vzrušující urgalská pověst, jež mnohé změní. 47. Záhada zelené rukavice - 2. díl. Enid Blyton. Série Záhady: 1. Záhada pavoučího domu, 2. Záhada zelené rukavice, 3. Záhada tajemného zámečku, 4. Záhada tajného přístavu, 5. Otázka, zda písničkáři jsou více součástí literatury nebo spíše hudebního proudu, asi není jednoznačně zodpověditelná. Literatura je ráda počítá mezi své výkony zejména v ......

INFORMACE

AUTOR
Andrej Reutov
DIMENZE
12,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Hackeři snů 1 - Hledači ducha: Napínavé drama z jiných rovin reality.pdf

POPIS

Základem této neobyčejné knihy se staly skutečné příběhy ruské skupiny badatelů, kteří si dali jméno Hackeři snů. Jejich cílem je umět se co nejlépe pohybovat na jiné úrovni reality – té, kterou prožíváme ve snech. Fungují v ní svérázné zákonitosti: mnohé snové zážitky jsou dokonce velmi nebezpečné, ale zároveň se v tomto prostoru odhalují tajemství světa i vesmíru. Svou podstatou je materiál soustředěný do této knihy příbuzný knihám Carlose Castanedy, nauce o takzvaném lucidním snění a dalším podobným ezoterickým směrům.

Chcete si přečíst knihu?Hackeři snů 1 - Hledači ducha: Napínavé drama z jiných rovin reality ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrej Reutov. Číst Hackeři snů 1 - Hledači ducha: Napínavé drama z jiných rovin reality Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY