Fenomén Gilbert & Sullivan: Vznik anglické operety

Fenomén Gilbert & Sullivan: Vznik anglické operety - Monika Bártová-Brabcová | Replicamaglie.com

...ietro Mascagni, Sedlák kavalír Ruggiero Leoncavallo, Komedianti : premiéra dne 14 ... Přehled hodnocení uživatele NinadeL | ČBDB.cz ... . února 1997 v Janáčkově divadle by Monika Bártová , Janáčkovo Divadlo 40 ... Fenomén Gilbert & Sullivan. Vznik anglické operety. 23 února 2017. safar . Autor: Monika Bártová-Brabcová Edice Disk velká řada - svazek 7. První česká monografie věnovaná zakladatelům a současně nejvýznamnějším představitelům anglické operety, dramatikovi Williamu S. Gilbertovi a skladateli Arthuru Sullivanovi. ... tel. kontakt: 234244213 * Ke kaž ... Fenomén Gilbert & Sullivan: Vznik anglické operety ... . Gilbertovi a skladateli Arthuru Sullivanovi. ... tel. kontakt: 234244213 * Ke každé zakoupené publikaci vydavatelství KANT dostanete jeden výtisk časopisu DISK č. 2, 4-25, dle vlastního výběru, zdarma. Fenomén Gilbert a Sullivan Vznik anglické operety Bártová-Brabcová Monika Sjednocením libreta, zpěvních textů a hudby inspirovali G & S moderní aut... Fenomén Gilbert & Sullivan - Vznik anglické operety. Bártová-Brabcová Mon... 2008. Skladem u dodavatele. 90 Kč 120 K ... Všechny informace o produktu Kniha Žena Woman, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Žena Woman. Fenomén Gilbert & Sullivan. Vznik anglické operety. 23 února 2017. safar . Autor: Monika Bártová-Brabcová Edice Disk velká řada - svazek 7. První česká monografie věnovaná zakladatelům a současně nejvýznamnějším představitelům anglické operety, dramatikovi Williamu S. Gilbertovi a skladateli Arthuru Sullivanovi. ... Fenomén Gilbert & Sullivan. Vznik anglické operety. Praha: Kant, 2008. [2] Fa Presto [MAŠEK, Karel]. 1890. Utíkej, Káčo! čili: jak by někteří ze souvěkých poetů českých spracovali thema národní písně: Utíkej, Káčo, utíkej, honí tě kocour divokej! Růže ze Saint-Flouru (ve francouzském originále La Rose de Saint-Flour) je opereta o jednom dějství francouzského skladatele Jacquese Offenbacha na libreto Michela Carrého a Charlese Nuittera (vl. jm. Charles-Louis-Étienne Truinet) z roku 1856. Její premiéra se konala 12. června 1856 v Offenbachově divadle Théâtre des Bouffes-Parisiens na jeho prvním působišti na Avenue des ... Cornwall ( / k ɔːr n w Ɔ l, - w əl /; Cornish: Kernow) je ceremoniální kraj v jihozápadní Anglii, ohraničené na severu a západě Keltského moře, na jihu La Manche, a na východě Devon je řeka Tamar, tvořící hranici mezi nimi.Cornwall je nejzápadnější část jihozápadní poloostrov ostrova Velké Británie.Southwesternmost bod je Lands End a nejjižnější Lizard Point. Opera v Africe se objevuje od konce 18. století v podání evropský...

INFORMACE

AUTOR
Monika Bártová-Brabcová
DIMENZE
9,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Fenomén Gilbert & Sullivan: Vznik anglické operety.pdf

POPIS

Sjednocením libreta, zpěvních textů a hudby inspirovali G & S moderní autorské dvojice, a Stephen Schwartz tak mohl prohlásit: Každý z autorů hudebního divadla je dědicem tradice Gilberta a Sullivana - a ani on příliš nepřehání. Kniha, kterou držíte v ruce, se věnuje rozboru i historickým kořenům jejich čtrnácti operet, neboli nejhranější operetní sérii na světě, a představuje tak vůbec první monografii svého druhu v české teatrologické literatuře.

Chcete si přečíst knihu?Fenomén Gilbert & Sullivan: Vznik anglické operety ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Bártová-Brabcová. Číst Fenomén Gilbert & Sullivan: Vznik anglické operety Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY