Prezidenti USA jak je neznáte

Prezidenti USA jak je neznáte - Hana Chrástová | Replicamaglie.com

.... 44 Kč -12 %. Koupit. Informovat o naskladnění knihy ... Stručné dějiny diplomacie / Najlacnejšie knihy ... . Informovat o naskladnění knihy Vaše e-mailová adresa: Např. [email protected] Prezidenti USA Jak je neznáte 311 Kč Koupit. Mastering the Fujifilm X100t and X100s 472 Kč -17 %. Koupit. Jedenáct prezidentů ... Prezidenti USA Jak je neznáte 321 Kč Koupit. Informovat o naskladnění knihy. Informovat o naskladnění knihy Vaše e-mailová adresa: Např. [email protected] Souhlas - Souhlasím se zasíláním ob ... Prezidenti USA jak je neznáte - Hana Chrástová | KOSMAS.cz ... ... . [email protected] Souhlas - Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním osobních údajů k obchodním sdělením. Volby prezidenta USA jsou nepřímé, tzn. že prezident není volen přímo občany, ale kolegiem volitelů, které tvoří volitelé (zástupci) jednotlivých států Unie. Tento sbor volitelů je volen občany většinovým systémem (vítěz bere všechny volitele konkrétního státu), s výjimkou dvou států, Nebrasky a Maine.Vítěz v tomto státě získá dva volitele, vítěz ve ... Prezidenti USA - Jak je neznáte 2008; Čeští panovníci v kostce 2007; 100+1 světoznámých žen 2006; 100 + 1 světoznámých mužů 2007; Kniha 100 + 1 světoznámých mužů je v. Přečtených: 5x: Knihotéce: 7x: Chystám se číst: 1x: ... Šiřitelem reklamy na serveru je MAFRA, a.s. ......

INFORMACE

AUTOR
Hana Chrástová
DIMENZE
7,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Prezidenti USA jak je neznáte.pdf

POPIS

Víte o tom, že jeden slavný indiánský náčelník vyřkl kdysi kletbu, podle níž měl každý americký prezident zvolený v roce končícím nulou zemřít během svého prezidentského úřadu? V této knize se dozvíte, kdo byl tím náčelníkem, kdy prezidenty proklel i zda a jak se jeho kletba vyplnila. Ale dozvíte se zde i řadu dalších zajímavých a nepříliš známých věcí - kupříkladu co prezidenti nejraději jedli, čím se bavily ve volném čase, kolik měli dětí, jaké byly jejich přezdívky, kolik měřili centimetrů či na co zemřeli. To vše doplněno o faktické údaje jejich prezidentství a o významné události, které se během jejich pobytu v Bílém domě ve sbvětě odehrály.

Chcete si přečíst knihu?Prezidenti USA jak je neznáte ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Chrástová. Číst Prezidenti USA jak je neznáte Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY