Clark Gable: Životopis

Clark Gable: Životopis - Warren G. Harris | Replicamaglie.com

... Kent, nebo Clark Jerome Kent, je románová postava vytvořena Joeem Shusterem a Jerrym Siegelem, jako civilní tajná totožnost superhrdiny Supermana ... Vivien Leigh | OSOBNOSTI.cz ... . Jméno Clarka Kenta je kombinace jmén herců Clark Gable a Kent Taylor. Clark získal práci jako reportér pro Dayl Planet. Sledujte videa, v nichž účinkuje Vivien Leigh. K PERSONALIZACI OBSAHU, POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB SOCIÁLNÍCH SÍTÍ A ANALÝZE NÁVŠTĚVNOSTI VYUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE. Životopis. James je bio jedini sin od troje djece Alexandera i Elizabeth Stewart. Njegov otac, kojeg su svi u gradiću zvali Alex, bio je vlasnik mal ... Clark Gable - Životopis, Osobnosti ... . Životopis. James je bio jedini sin od troje djece Alexandera i Elizabeth Stewart. Njegov otac, kojeg su svi u gradiću zvali Alex, bio je vlasnik male trgovine željezarije. ... Stewart je tajnovito održavao pravu vezu s Lorettom Young, jednom od zvijezda koja je već bila sa Clark Gable, Spencer Tracy, David Niven i Tyrone Power. John Clark Gable se prosadil v v automobilovém průmyslu. Stavěl závodní auta a tahače a sám závodil. Angažuje se v neziskové nadaci Clark Gable Foundation v otcově rodném Cadizu v Ohiu. Nadace zrestaurovala rodný dům Clarka Gablea a je z něj poutní místo. Prameny: Clark Gable, Životopis, Warren G. Harris, BB/Art s.r.o. Praha ......

INFORMACE

AUTOR
Warren G. Harris
DIMENZE
9,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Clark Gable: Životopis.pdf

POPIS

Clark Gable dorazil do Hollywoodu po velmi neuspořádaném mládí a díky urostlé postavě a prosté svěží osobnosti se z něj zakrátko stal „král velkoměsta“. Byl hazardním hráčem mezi gamblery, velkým pijanem v čase, kdy popíjel snad každý a zdánlivě bez ustání, a milovníkem zástupů nejkouzelnějších dam z té nejpřitažlivější „továrny“ na kouzla na celém světě, včetně jeho největší životní lásky Carole Lombardové.Byl „králem Hollywoodu“. Rozhodli tak účastníci ankety, kterou roku 1938 vyhlásil novinář Ed Sullivan, a v tomto případě reklamní slogan seděl. Clark Gable představoval pro všechny návštěvníky kin ideál mužného Američana – ať zářil spolu s Jean Harlowovou ve filmu Red Dust, opřádal svým kouzlem Claudette Colbertovou ve snímku Stalo se jedné noci nebo vzdoroval Charlesu Laughtonovi (a miloval tahitskou krasavici) ve Vzpouře na lodi Bounty. Rhetta Butlera v Jihu proti Severu hrát nechtěl, jenže pro tu roli se o nikom jiném nikdy ani neuvažovalo, to by totiž Clarkovi obdivovatelé nestrpěli. Žádná hvězda zlatého věku filmu nevyvolávala tak bezprostřední sympatie. Gableovo mužné osobní kouzlo přivádělo ženy k mdlobám a mužům nevadilo. Vypadal totiž jako správný chlapík, který si na nic nehraje. Zřetelně to potvrzuje i jeho věcný životopis z pera Warrena G. Harrrise.

Chcete si přečíst knihu?Clark Gable: Životopis ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Warren G. Harris. Číst Clark Gable: Životopis Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY