Nová studená válka: Kdo zvítězí v novém konfliktu mezi Východem a Západem?

Nová studená válka: Kdo zvítězí v novém konfliktu mezi Východem a Západem? - Edward Lucas | Replicamaglie.com

...ell-established scholars with a long history of research behind them from all over Europe and other continents ... European Journal of Mental Health 8 2013/ 2 by European ... ... ... Kdo zvítězí v novém konfliktu mezi Východem a Západem? Bestseller respektovaného východoevropského korespondenta a komentátora listu The Economist odhalující skutečné pozadí snah a aktivit putinovského Ruska. Mnohaleté zkušenosti a četné kontakty Edwardu Lucasovi otevřely cestu k exkluzivním informacím z kremelského zákulisí, na jejichž základě autor dochází k ... Britský, lépe by bylo říci západní týdeník, The Economist je mezi tištěnými médii tím, čím j ... Nová studená válka | KNIHCENTRUM.cz ... ... Britský, lépe by bylo říci západní týdeník, The Economist je mezi tištěnými médii tím, čím je ve světě médií elektronických britská BBC. Tedy tou nejlepší ukázkou staré dobré evropské žurnalistiky, která si vedle nezávislosti dokázala udržet objektivitu a kvalitu. V současnosti působí v Centru pro analýzu evropské politiky (CEPA). Je autorem knihy Nová studená válka. Kdo zvítězí v novém konfliktu mezi Východem a Západem (2008); Klam - Špioni a lži aneb Jak Rusko obelhává Západ (2012) ad. A o nové studené válce první psal: LUCAS, Edward. Nová studená válka. Kdo zvítězí v novém konfliktu mezi Východem a Západem? Z angl. originálu přel. Pavel Vereš. 1. vyd. Mladá fronta, 2008. 304 S. ISBN 978-80-204-1879-1...

INFORMACE

AUTOR
Edward Lucas
DIMENZE
10,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Nová studená válka: Kdo zvítězí v novém konfliktu mezi Východem a Západem?.pdf

POPIS

Bestseller respektovaného východoevropského korespondenta a komentátora listu The Economist odhalující skutečné pozadí snah a aktivit putinovského Ruska. Mnohaleté zkušenosti a četné kontakty Edwardu Lucasovi otevřely cestu k exkluzivním informacím z kremelského zákulisí, na jejichž základě autor dochází k nanejvýš znepokojivým závěrům: mezi Východem a Západem probíhá nová studená válka – a Západ zatím prohrává!

Chcete si přečíst knihu?Nová studená válka: Kdo zvítězí v novém konfliktu mezi Východem a Západem? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edward Lucas. Číst Nová studená válka: Kdo zvítězí v novém konfliktu mezi Východem a Západem? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY