Blesk v digitální fotografii

Blesk v digitální fotografii - Chris George | Replicamaglie.com

...azar.cz. Popis: TOP stav, původní cena cca 300 Kč ... Blesk v digitální fotografii - Horní Slavkov, Sokolov ... ... . Blesk tak vlastně bleskne dvakrát rychle za sebou - jednou, aby si automatika scénu změřila, podruhé pro vlastní expozici snímku. Při expozici snímku odpálit blesk, během expozice měřit expozici a v okamžiku dosažení správné expozice blesk zhasnout. TTL (Through-The-Lens) měření síly blesku Fotografujeme hodně a s nástupem digitální fotografie čím dál více. Vždyť stisknout spoušť u digitálního fotoapa ... Jan Hlinák: Fotografický blesk v digitální i klasické ... ... . Vždyť stisknout spoušť u digitálního fotoaparátu je tak jednoduché a navíc to nic nestojí. O to větší zklamání přichází, pokud o nafotografované zážitky uchované pouze v digitální podobě natrvalo přijdeme. Dnes už veľmi širokú sadu kníh vydavateľstva Zoner Press o fotografovaní, najmä o digitálnej fotografii, dopĺňa kniha tentokrát venovaná viac technickej problematike - blesku. Kniha Blesk: Praktické postupy pro digitální fotografii na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Blesk: Praktické postupy pro... Fotografický blesk v digitální i klasické fotografii. 21. června 2013, 21.44 | Publikaci vydal a věnuje IDIF. Více o knize v sekci KNIHY. Tématické zařazení: » Výhry v soutěžích . Poslat článek Diskuse (0) Tisk Autor: Přečteno: 1936x. Publikace Blesk v digitální fotografii je ale blesku věnovaná zcela, je určena těm, kteří hledají základního průvodce technikou nebo potřebují vysvětlení nejdůležitějších pojmů, doporučení pro nastavení nebo měření při práci s bleskem. Jak používat systémový blesk pro figurální fotografii - FOTOKURZ Petra Kuchaře z Photon Europe - díl 01 Vše o světlech a dalších potřebách pro fotografy : ht......

INFORMACE

AUTOR
Chris George
DIMENZE
8,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Blesk v digitální fotografii.pdf

POPIS

Dnes již velmi širokou sadu knih vydavatelství Zoner Press o fotografování, zejména o digitální fotografii, doplňuje kniha tentokrát věnovaná více technické problematice – blesku. Čtenáři našich knih se s bleskem a jeho použitím mohli setkat v řadě publikací, věnovaných např. fotografování zvěře, makrofotografii, portrétu nebo krajinářské fotografii, konečně bleskem a jeho využitím se zabývá velmi výrazně McNally ve své knize Fotografie – rozhodující momenty. Publikace Blesk v digitální fotografii je ale blesku věnovaná zcela, je určena těm, kteří hledají základního průvodce technikou nebo potřebují vysvětlení nejdůležitějších pojmů, doporučení pro nastavení nebo měření při práci s bleskem. Kniha však vedle čistě technických informací přináší rady i ukázky použití blesku v nejrůznějších podmínkách, v interiéru i exteriéru, od práce se zabudovaným bleskem kompaktních fotoaparátů až po záblesková zařízení a jejich nejrůznější doplňky a pomůcky používané třeba v ateliéru. Kniha je doplněna množstvím inspirativních fotografií, které často ukazují i rozdíly při fotografování bez blesku a s bleskem. Publikace je určena především začínajícím až středně pokročilým fotografům, pro které je fotografování koníčkem.

Chcete si přečíst knihu?Blesk v digitální fotografii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris George. Číst Blesk v digitální fotografii Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY