Inovace: Vaše konkurenční výhoda!

Inovace: Vaše konkurenční výhoda! - Ján Chaľ, | Replicamaglie.com

...v optimalizaci existujících procesů, ale v inovacích ... Služby | Václav Brožek ... . V této knize nenajdete odpovědi na všechny otázky, jak správně inovovat, ani... Inovace - Ján Košturiak . Slovo „inovace" v současné době zaznívá ze všech stran. Hovoří se o tom, že pouze inovace vám pomohou dosahovat dlouhodobého zisku, podnikatelského úspěchu, konkurenční výhody. Webový obsah jako vaše konkurenční výhoda. Když se zamyslíte nad tím, proč se na některé we ... Inovace - Apokryf.cz ... . Když se zamyslíte nad tím, proč se na některé weby pravidelně vracíte, pravděpodobně zjistíte, že je to kvůli jejich obsahu… Kód Přístup ze všech zařízení a vysoký výkon. Inovace - vaše konkurenční výhoda! Cena: €6,80 (154 Kč) Pre Vás: €6,46 (147 Kč) Zľava: 5 % Vložiť knihu do košika. Spisovate ... Kupte knihu Inovace - vaše konkurenční výhoda! od Ján Košturiak, Ján Chaľ na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Request PDF | Doprovodné služby - konkurenční výhoda? / | Vyd. 1. | Find, read and cite all the research you need on ResearchGate Semantic Scholar extracted view of "The Effect of Innovation on Sustainable Competitive Advantage (Client Satisfaction) In the Hospitality Industry in Kenya: A Case Study of the Safari Park Hotel" by Esther Muthoni Wanjiku Vaše konkurenční výhoda! CHAĽ Ján, KOŠTURIAK Ján. Info: Computer Press, 2008 (1.) - brož., 168 str. Ze sloven. přel. K. Janošková Inovace hýbou světem Je to přesně tak. Výrobcům je totiž jasné, že pokud chtějí patřit k těm nejlepším, musí klást velký důraz na inovace. Doba se vyvíjí a nic nemůže zůstat stát na jednom místě. Konkurenční výhoda by Vám neměla být lhostejná. Pokud se totiž budete výrazným způsobem odlišovat od ostatních ... No copies of this book were found in stock from 840 online book stores and marketplaces.. Alert me when this book becomes available....

INFORMACE

AUTOR
Ján Chaľ,
DIMENZE
9,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Inovace: Vaše konkurenční výhoda!.pdf

POPIS

Slovo „inovace“ v současné době zaznívá ze všech stran. Hovoří se o tom, že pouze inovace vám pomohou dosahovat dlouhodobého zisku, podnikatelského úspěchu, konkurenční výhody. Ale tímto „mluvením o inovacích“ to často končí. Kniha „Inovace – vaše konkurenční výhoda“ je, jak zmiňují její autoři, věnována manažerům a podnikatelům, kteří se rozhodli, že inovace budou skutečně realizovat, nikoli o nich jen diskutovat.Stejně jako žádná jiná, ani tato kniha vám neposkytne zázračné desatero na podnikatelský úspěch, ale rozhodně vám pomůže hledat odpovědi na otázky:kde a jak inovovat jak v podniku vytvořit a řídit inovační proces jak poznat zákazníky a vytvářet pro ně hodnotuKromě toho v knize najdete:příklady úspěšných inovací, a to i ze strany českých a slovenských podniků popisy intuitivních i systematických inovačních metodO autorech:Ján Košturiak Ředitel a spoluzakladatel společnosti Fraunhofer IPA Slovakia. Vystudoval obor strojírenská technologie na Vysoké škole dopravy a spojů v Žilině. V roce 1997 byl jmenován profesorem na Žilinské univerzitě, v roce 2001 pak na ATH Bielsko Biala. Ve stejném roce se stal honorárním profesorem FH Ulm a o čtyři roky později profesorem na košické Technické univerzitě. V roce 1990 začal pracovat jako konzultant pro průmyslové podniky. Roku 1995 založil Inštitút priemyselného inžinierstva v Žilině, který v roce 2000 spojil s aktivitami Fraunhofer IPA Stuttgart ve společnosti Fraunhofer IPA Slovakia. Je autorem několika odborných knih a článků, které vyšly v různých zemích světa (Německo, USA, Velká Británie, Rakousko, Polsko, Holandsko, Švýcarsko, Singapur, Slovinsko, Chorvatsko, Itálie a Indie). V průběhu své profesionální kariéry pracoval jako konzultant pro mnohé firmy včetně takových společností jako Volkswagen, Sauer Danfoss, Leoni, AESOP, Daimler Chrysler, Leoni, Visteon, Hella, Johns Manville, Mondi/Neusiedler, Nemak Rautenbach, Witte, SHP Group, Ikea, Linet, Bonatrans, Škoda Auto, ÖBB, Siemens, a jiné.Ján Chaľ Absolvoval Strojnickou fakultu STU Bratislava. Působil na ní jako odborný asistent. Pracoval jako projektový manažer ve společnosti SEVIS reeng, a.s., kde se věnoval restrukturalizaci firem. Od roku 2000 spolupracuje se společností WOIS Institute, německou poradenskou společností pro oblast inovací a strategického managementu, a se společností Fraunhofer IPA Slovakia. Absolvoval několik zahraničních stáží na University of Salford, TU of Denmark a Fachhochschule Coburg. Je spoluautorem několika mezinárodních patentů a publikací, spoluautorem knihy Reford, A. - Chal, J.: Design for Assembly: Principles and Practice, McGraw Hill. Pracoval pro společnosti ETA, Bosch, Siemens, Bonatrans, Sauer Danfoss, Vital, WOIS, Hilti, Braun, SHP Group, Continental, Matador, Ahorn, Borcad, Elcom a jiné.

Chcete si přečíst knihu?Inovace: Vaše konkurenční výhoda! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ján Chaľ,. Číst Inovace: Vaše konkurenční výhoda! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY