Mášeňka

Mášeňka - Vladimir Nabokov | Replicamaglie.com

...inu Karavaevu.Telefonní a telegrafní úřednice Mášeňka Stěpánová chodí po pracovní době do kurzů dobrovolné zdravotnice ... Mášeňka - Kniha (1926), Vladimir Nabokov ... . Mášeňka je, snad ještě víc než jiné Nabokovovy romány, oslavou i zasvěceným průzkumem síly lidské paměti. Kromě pozitivní výkonnosti vzpomínky se zaměřuje i na to, co paměti uniká: "Paměť, jak víme, dokáže vzkřísit všechno, jen vůně a pachy nikoli; a přitom nic nevrátí minulosti život tak dokonale jako ... Mášeňka Autor Vladimír Nabokov. Hit; Nabokovův první publikovaný román, vycházející zčásti z autorových vlastních ... Mášenka (1942) - Mašeňka - FDb.cz ... ... Mášeňka Autor Vladimír Nabokov. Hit; Nabokovův první publikovaný román, vycházející zčásti z autorových vlastních zážitků, se točí kolem milostného vztahu mezi emigrantem Lvem Glebovičem Ganinem a Mášeňkou, jeho někdejší první láskou. Mášeňka Autor Vladimír Nabokov. Populární; Nabokovův první publikovaný román, vycházející zčásti z autorových vlastních zážitků, se točí kolem milostného vztahu mezi emigrantem Lvem Glebovičem Ganinem a Mášeňkou, jeho někdejší první láskou. Mášeňka . Vladimir Nabokov; Vladimir Nabokov . 4,1 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Novely, poviedky, antológie Romány Klasická literatúra Umenie - celým menom Vladimir Vladimirovič Nabokov Vladimir Nabokov bol americký spisovateľ a literárny kritik ruského pôvodu. ... Mášeňka, autor: Vladimír Nabokov, rok vydání: 2008. Antikvariát s více než 30 485 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. [email protected] Registrace. Vladimir Vladimirovič Nabokov, rusky: Владимир Владимирович Набоков, (10. dubna jul. / 22. dubna 1899 greg. Petrohrad...

INFORMACE

AUTOR
Vladimir Nabokov
DIMENZE
6,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Mášeňka.pdf

POPIS

Nabokovův první publikovaný román, vycházející zčásti z autorových vlastních zážitků, se točí kolem milostného vztahu mezi emigrantem Lvem Glebovičem Ganinem a Mášeňkou, jeho někdejší první láskou. Když se Ganin, bezcílně se protloukající v polovině dvacátých let životem ruského emigranta v Berlíně, náhle dozví, že Mášeňka, nyní manželka Alfjorova, jeho spolubydlícího z penzionu, dostala po letech povolení opustit Sovětský svaz a přicestovat za mužem do Německa, rozhodne se, že dívku získá zpět a radikálně změní vlastní truchlivou existenci. Zatímco se však Ganin loučí s ostatními nájemníky penzionu a Alfjorov netrpělivě vyhlíží blížící se ženin příjezd, sílící konfrontace neuspokojivé skutečnosti exilu a podmanivého světa vzpomínek v Ganinově mysli postupně zakládá zcela jiné, nečekané vyústění celého příběhu.

Chcete si přečíst knihu?Mášeňka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimir Nabokov. Číst Mášeňka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY