Cesta na Antarktidu

Cesta na Antarktidu - Barbora Knappová | Replicamaglie.com

...návek a rezervací, nabídneme od 4. května ... Antarktida - polární expedice a průzkumníci ... . Výdej bude probíhat u pultu ve 3. podlaží. Funkce objednávek bude v katalogu spuštěna 4. května ráno. Objednávky jsou prozatím zdarma. ... Cesta na Antarktidu. Barbora Knappová ... Cesta na Antarktidu - Knappová Barbora Cesta na Antarktidu rozhodně není obyčejným deníkem třináctileté dívky z výletu s rodiči, jak by se mohlo na první pohled zdát. Poněkud neobvyklý je již samotný cíl v ... PRŮVODCI DOPORUČUJÍ: Antarktida je poslední kontinent ... ... . Poněkud neobvyklý je již samotný cíl výletu, nehostinná Antarktida, brzy po začtení však pozorný čtenář začne objevovat další roviny vyprávění. Let na Antarktidu - Let na Antarktidu potrvá 2 hodiny. V letadle nejsou pasažérům přidělená konkrétní sedadla, seating je tedy volný. Během letu bude podáváno lehké občerstvení. ... Cesta jde z kopce. Na pobřeží nastoupíte do člunů, které Vás převezou na loď. Pokud nejste schopni ujít takovou vzdálenost, upozorněte ......

INFORMACE

AUTOR
Barbora Knappová
DIMENZE
7,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta na Antarktidu.pdf

POPIS

Cesta na Antarktidu rozhodně není obyčejným deníkem třináctileté dívky z výletu s rodiči, jak by se mohlo na první pohled zdát. Poněkud neobvyklý je již samotný cíl výletu, nehostinná Antarktida, brzy po začtení však pozorný čtenář začne objevovat další roviny vyprávění. Neotřelé popisy bizarní přírody a jejích obyvatel, zdánlivě naivní zkratky, které míří přímo ke skrytým významům, lakonické a jakoby mimochodem uváděné popisy jednotlivých epizod z přežívání na hranici existenčního minima - tyto a další prvky autorka stmelila do knihy, kterou hned tak neodložíte a často se k ní budete vracet.

Chcete si přečíst knihu?Cesta na Antarktidu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Knappová. Číst Cesta na Antarktidu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY