Předsednictví Rady EU - příběh půlstoletí

Předsednictví Rady EU - příběh půlstoletí - Petr Kaniok | Replicamaglie.com

...ky svého dlouholetého výzkumu. Na základě této publikace jsem získala komplexní přehled o fungování institutu předsednictví a jeho Srovnání cen Příběh Operace Valkýra ... Seznam knih | IIPS ... . Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 208 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. 282 Kč Příběh velkovévodkyně Toskánské | Josef Klempera . Příběh velkovévodkyně Toskánské | Zkušený autor více než desítky knih ve svém novém románu barvitě vy ... Předsednictví EU - historie — PSK ... . 282 Kč Příběh velkovévodkyně Toskánské | Josef Klempera . Příběh velkovévodkyně Toskánské | Zkušený autor více než desítky knih ve svém novém románu barvitě vykreslil životní příběh Anny Marie Františky - velkovévodkyně Toskánské (1672-1741). Čtenáře zaujme nejen dramatický osobní život šlechtičny, ale stejně tak i život na jejich panstvích....

INFORMACE

AUTOR
Petr Kaniok
DIMENZE
6,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Předsednictví Rady EU - příběh půlstoletí.pdf

POPIS

Předsednictví Rady Evropské unie představuje v posledních letech atraktivní a zajímavé téma výzkumu evropských studií. V zahraniční produkci vyšlo několik textů, jež se této problematice věnovaly, v českém prostředí se tak ovšem nestalo. Výjimku představuje pouze sborník autorského kolektivu Ústavu mezinárodních vztahů Jak předsedat Evropské unii? Návrh priorit předsednictví ČR v Radě EU v roce 2009, který se ovšem zaměřuje především na české předsednictví Rady EU. Předsednictví jako takové ovšem představuje příběh, který se evropskou integrací vine po celou dobu její existence. Komplexně se jej, se všemi dějovými odbočkami, slepými místy a vyústěními pokouší představit publikace Předsednictví Rady EU: příběh půlstoletí. Kniha je zaměřena nejen na vývoj předsednictví a jeho hlavních funkcí, ale také na zhodnocení jeho přínosu pro evropskou integraci. Kromě teoretických kapitol je předsednictví zpracováno také prostřednictvím případových studií. Součástí publikace je také zhodnocení důsledků případného přijetí Lisabonské smlouvy pro budoucnost předsednictví. Petr Kaniok působí na Katedře mezinárodních vztahů a evropských studií Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity a Institutu pro srovnávací politologický výzkum Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity. Specializuje se na problematiku institucí Evropské unie, euroskepticismus a politické systémy skandinávských států.

Chcete si přečíst knihu?Předsednictví Rady EU - příběh půlstoletí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Kaniok. Číst Předsednictví Rady EU - příběh půlstoletí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY