Cesta na Jenisej: ... nutný je věřit a strašlivě chtít...

Cesta na Jenisej: ... nutný je věřit a strašlivě chtít... - Marek Audy, | Replicamaglie.com

... výpravu chtěli podniknout. Cesta na Jenisej je skvělým čtením i inspirací pro všechny cestovatele, dobrodruhy i vodáky ... Tofiam - born to be wild!!!!!!! - Malfoy fairy - Ideální ... ... . Kniha: Cesta na Jenisej...nutný je věřit a strašlivě chtít... Autor: Vojtěch Zvěřina ; Marek Audy Pozoruhodný cestopis popisující dvě dobrodružné výpravy, jejichž cílem bylo splutí horního toku Jeniseje, nejvodnatějšího toku Ruska a symbolu Sibiře. Cesta na Jenisej:...nutný je věřit a strašlivě chtít... Marek Audy, Vojtěch Zvěřina...Cesta na Jenisej Autor: Audy, M ... Všechny kategorie - luxor.cz ... . Cesta na Jenisej:...nutný je věřit a strašlivě chtít... Marek Audy, Vojtěch Zvěřina...Cesta na Jenisej Autor: Audy, Marek a Zvěřina, Vojtěch Nakladatel: Universum EAN: 9788024222516 ISBN: 978-80-242-2251-6 nutný je věřit a strašlivě chtít. 76% 4 9. Hodnotit lze až po přihlášení...O čem je kniha Cesta na Jenisej? Skupina moravských vodáků podnikla dvě výpravy, jejichž účelem bylo splutí horního toku Jeniseje, nejvodnatějšího toku Ruska a symbolu Sibiře. První expedice v roce 2006 pro nepřízeň počasí až k Jeniseji... ...nutný je věřit a strašlivě chtít..., nakl. Universum, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 208 stran, fotografucké přílohy, výborný stav Zde se můžete podívat na často kladené otázky. V knihkupectví jako doma. Přihlásit. Knihy. Hry. Film a hudba. Papírnictví. Pobočky. Blog. Knižní klub. Menu. Košík je prázdný...Cesta na Jenisej -...nutný je věřit a strašlivě chtít... Zvěřina Vojtěch, Audy Marek. Název: Cesta k posvá...

INFORMACE

AUTOR
Marek Audy,
DIMENZE
6,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta na Jenisej: ... nutný je věřit a strašlivě chtít....pdf

POPIS

Skupina moravských vodáků podnikla dvě výpravy, jejichž účelem bylo splutí horního toku Jeniseje, nejvodnatějšího toku Ruska a symbolu Sibiře. První expedice v roce 2006 pro nepřízeň počasí až k Jeniseji nedošla a náhradou sjela řeky Tisa a Irkut, druhý pokus v roce 2007 byl úspěšný. V knize autoři líčí, jak probíhala cesta na Sibiř, popisují svoje kontakty s domorodými Burjaty i divokou krásu Východního Sajanu. K Jeniseji jeli na koních, postavili si originální plavidla a podařilo se jim splnit si vodácký sen. Jejich líčení, které může být inspirací pro každého, kdo miluje dobrodružné cestování, doprovázejí fantastické fotografie z míst, která jsou turistům stále víceméně neznámá.

Chcete si přečíst knihu?Cesta na Jenisej: ... nutný je věřit a strašlivě chtít... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Audy,. Číst Cesta na Jenisej: ... nutný je věřit a strašlivě chtít... Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY