Vypalujeme DVD na počítači: 2., aktualizované vydání

Vypalujeme DVD na počítači: 2., aktualizované vydání - Jan Pecinovský, | Replicamaglie.com

...t součástí základní znalosti uživatele osobního počítače (PC) ... 55 nejlepších programů pro vypalování CD a DVD ... ... . Každý uživatel by si měl uvědomit, že to nejcennější, co v počítači má, jsou dat... Podobné fráze na Sleviste.cz: pochyby 2 vydani, poprve 2 vydani, pohadky 2 vydani, politologie 2 vydani, hudba po pulnoci e book, 30 minut po pulnoci brd, nejlevnejsi pet minut po pulnoci, 30 minut po pulnoci dvd, nejlevnejsi ctyri po pulnoci 1, sumava hranici prechazejte po pulnoci Od svého uvedení na trh prošel operační systém Windows 10 mnoha změnami. Do tohoto nového - stručného a přehledného - vydání jsme zahrnu ... Vypalujeme DVD na počítači za 3,38€ | Gorila ... . Do tohoto nového - stručného a přehledného - vydání jsme zahrnuli novinky ze všech výročních aktualizací včetně těch z jara 2019: tmavý a světlý režim, nové nastavení nabídky Start, funkce Windows Hello, Windows Ink, OneDrive, Malování 3D, Zabezpečení Windows a řadu dalších vylepšení. E-knihy z kategórie Video na Martinus.sk. Milujeme knihy. Rovnako ako vy. Vitajte v Martinuse, súhlasíte s ukladaním cookies? Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané koláčiky alebo cookies. Tieto údaje zdieľame aj s ... Notebook pro seniory: Aktualizované vydání pro Windows 10 ... Jak na počítač Vypalujeme CD a DVD v programu NERO 7. Petr Broža. ... Na DVD této publikace je umístě... 8,93 € 7,59 € Fotografie, hudba a video ve Windows Vista. Pavel Roubal. Vypalujeme DVD na počítači. Kdo napsal knihu Vypalujeme DVD na počítači? Autorem je Josef Pecinovský. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih....

INFORMACE

AUTOR
Jan Pecinovský,
DIMENZE
11,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Vypalujeme DVD na počítači: 2., aktualizované vydání.pdf

POPIS

Vypalování na optické disky je činnost, která by měla být součástí základní znalosti uživatele osobního počítače (PC). Každý uživatel by si měl uvědomit, že to nejcennější, co v počítači má, jsou data. Kdo s počítačem pracuje delší dobu, nejspíše již zažil situaci, kdy o některá data přišel, ať již svojí chybou či selháním hardwaru. Pro zálohování dat se nabízí několik možností. Jednou z nich je právě vypalování dat na optické disky. V současnosti jsou k dispozici tři základní typy médií. Jedná se o disky CD, DVD a Blu-ray. V poměru ceny na jeden gigabyte dat vychází nejlépe zálohování na DVD. A o tom pojednává právě tato kniha.V neposlední řadě se mnozí z vás zabývají zpracováním vlastního videa (Home video). Pro ukládání a přehrávání těchto záznamů jsou disky DVD přímo stvořeny; postupy jejich vypalování jsou ale poněkud odlišné.Tato kniha se tedy zabývá radami a postupy, jak vypalovat data na jednotlivé typy disků. Je určena pro uživatele, kteří již ovládají základní práci s osobním počítačem v prostředí operačních systémů Windows Vista nebi Windows XP.Kniha je rozdělena do pěti kapitol.Na úvod se dočtete o vzniku a vývoji DVD a najdete zde i několik stran zabývajících se teorií vypalování.I druhá kapitola se zabývá materiální složkou vypalování, protože musí existovat zařízení, které nějakým způsobem data na DVD dopraví. Proto zde najdete stručné pojednání o vypalovacích mechanikách.Třetí kapitola se věnuje obecným postupům při vypalování a najdete zde zmínku o virtuálních mechanikách a jednoduchém vypalovacím softwaru (Windows Vista, Born4Free). Čtvrtá kapitola je neobsažnější, protože se v ní popisuje aplikaci, která je v našich krajích používaná nejčastěji. Je to balík programů Nero od společnosti Nero (Ahead), který toho umí mnohem víc, ale popsány jsou zde pouze funkce, týkající se bezprostředně vypalování DVD. Jde především o dvě základní aplikace, Nero Express a Nero Burning ROM, v obou případech je popsáno, jak vypálit datové DVD a DVD video.Na závěr knihy je uvedena kapitola o ostatním softwaru, s kterým se můžete při vypalování a práci s disky a mechanikami setkat; slouží především ke kontrole disků.

Chcete si přečíst knihu?Vypalujeme DVD na počítači: 2., aktualizované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Pecinovský,. Číst Vypalujeme DVD na počítači: 2., aktualizované vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY