Příručka přežití

Příručka přežití - Claire Llewellynová | Replicamaglie.com

...vě nyní. Zombie - příručka pro přežití nabízí všechny druhy ochrany a spoustu ověřených rad z důvěryhodnýc h zdrojů, jak zabezpečit sebe a své nejbližší proti živým mrtvolám ... SAS: Příručka jak přežít - John Wiseman | Kniha na Alza.cz ... . Příručka známého propagátora přežití Beara Gryllse se vymyká z obvykle nízké úrovně knih o přežití. Příručka má čtyři části. První obsahuje základy orientace v přírodě a práci s mapou. Je zpracovaná podrobně a názorně. Ve druhé části jsou základy táboření, a to jak tradiční tábornické postupy, tak ... Tato publikace vám umožní zvládnout jakoukoli situaci tak jak ... PDF ChrisMcNab jednotek. https://www.databazeknih.cz/images ... ... . Je zpracovaná podrobně a názorně. Ve druhé části jsou základy táboření, a to jak tradiční tábornické postupy, tak ... Tato publikace vám umožní zvládnout jakoukoli situaci tak jako speciálně vycvičení vojáci jednotek SAS. Obsahuje rady z oblastí: strategie, tábornictví, výkladu map, první pomoci, předpovědi počasí, přežití na moři či při pochodu v horách a džungli. Dozvíte se nejdůležitější informace o správné výstroji, podnebných pásmech, jedlých rostlinách, zvířatech ... Chris McNab ztělesňuje zkušeného odborníka na techniky přežití. V této příručce se např. dozvíte, jak nastražit pasti na zvířata, zhotovit lovecké nástroje, rozdělat signalizační oheň, postavit iglú, ošetřit žihadlo, slézt skálu, zorientovat se v terénu, připravit si jídlo ze zvěřiny, odhadnout počasí, vysílat signály letadlům a mnohé další....

INFORMACE

AUTOR
Claire Llewellynová
DIMENZE
10,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Příručka přežití.pdf

POPIS

Nezbytný pomocník pro všechny nebezpečné a ohrožující situace.Co uděláte, když vypukne v lese požár, uštkne vás had, nebose ocitnete ve sněhové vánici? Nečekejte, až se to stane, radějisi hned pořiďte Příručku přežití. Je opatřena maskovacím nepromokavým obalem i malým kompasem, a naučí každého základní techniky přežití v nejrůznějších situacích, při útoku nebezpečných zvířat, přírodních katastrofách i hromadných neštěstích. Pro úplnost informací je na konci knihy malý kurz první pomoci i přehled užitečných adres a odkazů.

Chcete si přečíst knihu?Příručka přežití ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Claire Llewellynová. Číst Příručka přežití Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY