Vlčí slina

Vlčí slina - Svatava Antošová | Replicamaglie.com

...s, 2008) a Dvojakost (Milan Hodek, 2014), prózy Dáma a švihadlo (Votobia, 2004), Nordickou blondýnu jsem nikdy nelízala (Concordia, 2005), Skoby ... Antošová Svatava - Knihkupectví Ládví ... . Punkt Memory (Milan Hodek, 2012) a divadelní hru Neříkej to mámě (Větrné mlýny, 2011). Vlčí slina 2008, S. Antošová Básnická trilogie Vlčí slina, již autorka rozpracovávala, dopracovávala a přepracovávala v letech 1996—2006, je dlouho očekávaným textem, který mnozí znají nejen z četných autorských čtení, ale také z několika již otiště... Don't know what song's been playing on the radio? Use our service to find it! Our playlist stores a Radio Folk track list for the past 7 days. Ti ... Cesty na Vlčí Halíř - YouTube ... ... Don't know what song's been playing on the radio? Use our service to find it! Our playlist stores a Radio Folk track list for the past 7 days. Title Sources; Adresát Ladislav Verecký : dopisy Svatavy Antošové, Ivana Jelínka a Ivana Diviše: Almanach absurdity: Aniž t̕ala hlavou: Antologie českého rozhlasového fejetonu 2002-2004 Článek představí prakticky ověřený přístup k učení práce s uměleckým textem. Zaměřuje se na budování dovedností poučené percepce, analýzy, srovnávání a hodnocení básní. Měl by také polemizovat s obvyklými postupy analytického přístupu k básnickému textu. Ukazuje možnost využít celostního působení textu při jeho čtení a hodnocení....

INFORMACE

AUTOR
Svatava Antošová
DIMENZE
3,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlčí slina.pdf

POPIS

Básnická trilogie Vlčí slina, již autorka rozpracovávala, dopracovávala a přepracovávala v letech 1996–2006, je dlouho očekávaným textem, který mnozí znají nejen z četných autorských čtení, ale také z několika již otištěných ukázek v Tvaru či Salonu Práva. Vlčí slina je knížkou, která svojí výrazovou vervou a obrazným nábojem sráží jedno společensko-kulturní tabu za druhým, jsou-li v dnešním světě ještě jaká – ani její lyrická hrdinka, ani samotná autorka nevnímají hrůzu z boha, ze života, z pohybujících se úst plných hlíny, dokonce ani z hlubin svého podvědomí. Kniha je doplněna CD s autorčiným přednesem a hudbou teplických muzikantů Otty Chalupného (trubka) a Martina Bechynského (klávesy).

Chcete si přečíst knihu?Vlčí slina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Svatava Antošová. Číst Vlčí slina Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY