Reflexní terapie: Aktivní péče o vlastní zdraví a životní pohodu

Reflexní terapie: Aktivní péče o vlastní zdraví a životní pohodu - Joëlle Pettersová | Replicamaglie.com

...vatelství, 2004). Chirurgie je lékařský obor zabývající se operační léčbou onemocnění ... HOMEOPATIE-MB - O mně ... ... Reflexní terapie plosky nohou; ... Předpokladem účinné péče o jizvy je začít s léčbou co nejdříve. Odměnou jsou jizvy, za které se pacient nemusí stydět a které mají přirozenou pružnost a elasticitu. ... Tímto způsobem se jizva stává aktivní, což znamená, že není pružná ani bolestivá. Slepení struktur ... Bachovy kapky pro zvířata neklidná, která vyžadují společnost, kňu ... Online PDF Botky plné horké vodky: Klukovské povídky ... ... . Slepení struktur ... Bachovy kapky pro zvířata neklidná, která vyžadují společnost, kňučí, štěkají či mňoukají, ničí nábytek. Směs energetizujících esencí podle Dr. Bacha, jejichž základem jsou květy a hodnotné oleje plné živin v Bio kvalitě. „Bio-Bachblüten Verlassen" pomáhají v situacích pod souhrnným názvem Opuštěnost - podporují psychickou pohodu a harmonizují ... Naše vlastní životní zkušenosti nás přiměly vytvořit netradiční centrum celostní terapie pro zdraví duše i těla, osobního rozvoje a vzdělávání. Centrum bude pomáhat lidem v mnoha oblastech. Především se budeme věnovat všem, kteří se chtějí někam posunout, kteří hledají svojí cestu a své poslání. Můžete k nám přijít tvořit,cvičit,meditovat, nebo na ... Reflexní zóny 48 Biologické - orgánové hodiny 50 Hospodářství Kovu, Země 52 ... aby napomáhal uvést všechny životní pochody v těle do rovnovážného stavu. Následně dochází k celkové harmonizaci osobnosti člověka, ... Nadčasový a kreativní koncept péče o vlastní zdraví a harmonii těla i mysli....

INFORMACE

AUTOR
Joëlle Pettersová
DIMENZE
9,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Reflexní terapie: Aktivní péče o vlastní zdraví a životní pohodu.pdf

POPIS

Reflexní terapie je přirozený způsob práce s lidským tělem i psychikou. Masážní techniky a postupy jednotlivých terapeutických škol se mohou lišit, všem je však společná holistická myšlenka, že každá část těla obsahuje tělo celé. Na základě citlivosti reflexních plošek je možné zjistit, zda není některý vnitřní orgán oslaben. Pomocí reflexní terapie lze stimulovat léčivé schopnosti těla a podstatně napomoci k jeho uzdravení.Tento praktický průvodce ukazuje, jak reflexní terapie funguje a vybízí k aktivnímu přístupu k vlastnímu zdraví. Podrobně, krok za krokem vysvětluje jednotlivé masážní techniky, které napomáhají k uvolnění a detoxikaci organismu, nastartování metabolismu. Obsahuje mapy reflexních plošek a kapitoly o léčení specifických obtíží jako jsou unavené oči, bolesti hlavy a zad, zácpa, premenstruační syndrom, kocovina, stres, stavy úzkosti, nespavost a další.

Chcete si přečíst knihu?Reflexní terapie: Aktivní péče o vlastní zdraví a životní pohodu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joëlle Pettersová. Číst Reflexní terapie: Aktivní péče o vlastní zdraví a životní pohodu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY