Cocoa: úvod do programování počítačů Apple

Cocoa: úvod do programování počítačů Apple - Ondřej Čada | Replicamaglie.com

...pro vizuální programování, jež prostředí Cocoa nabízí ... PDF Lokalizace Volajícího V Informačním Systému Urgentní Medicíny ... . Začátečníci zde naleznou i stručný kurz programovacího ... Nová učebnice programování počítačů Apple Macintosh vás naučí používat standardní vývojové nástroje Apple včetně bohatých prostředků pro vizuální programování, jež prostředí Cocoa nabízí. Začátečníci zde naleznou i stručný kurz programovacího jazyka C a jeho objektové nadstavby Objective C, na ni úvod do programování počítačů Apple. Čada Ondřej. Tlačená kniha. ... Macintosh vás naučí p ... Cocoa - Praha - Sbazar.cz ... . Čada Ondřej. Tlačená kniha. ... Macintosh vás naučí používat standardní vývojové nástroje Apple včetně bohatých prostředků pro vizuální programování, jež prostředí Cocoa nabízí. Začátečníci zde naleznou i stručný kurz programovacího jazyka C a jeho objektové ... Cocoa - úvod do programování počítačů Apple Autor: Čada, Ondřej Nakladatel: Grada EAN: 9788024727783 ISBN: 978-80-247-2778-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Rozměry: 16 × 24 cm Rok vydání: 2009 (1. vydání) Nová učebnice programování počítačů Apple Macintosh vás naučí používat standardní vývojové nástroje Apple včetně bohatých prostředků pro vizuální programování, jež prostředí Cocoa nabízí. Nová učebnice programování počítačů Apple Macintosh vás naučí používat standardní vývojové nástroje Apple včetně bohatých prostředků pro vizuální programování, jež prostředí Cocoa nabízí. Začátečníci zde naleznou i stručný kurz programovacího jazyka C a jeho objektové nadstavby Objective C, na nichž je vývojové prostředí založeno. Podtitul: úvod do programování počítačů Apple Autor: Ondřej Čada. Ochrana: Rok vydání: 2009 Počet ... Macintosh vás naučí používat standardní vývojové nástroje Apple včetně bohatých prostředků pro vizuální programování, jež prostředí Cocoa nabízí. Začátečníci zde naleznou i stručný kurz programovacího ... Inzerát Cocoa v okrese Hlavní město Praha, cena 199Kč, od anikd na Sbazar.cz. Popis: úvod do programování počítačů Apple, autor Ondřej Čada, rok vydání 2009, velmi dobrý sta...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Čada
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Cocoa: úvod do programování počítačů Apple.pdf

POPIS

Nová učebnice programování počítačů Apple Macintosh vás naučí používat standardní vývojové nástroje Apple včetně bohatých prostředků pro vizuální programování, jež prostředí Cocoa nabízí. Začátečníci zde naleznou i stručný kurz programovacího jazyka C a jeho objektové nadstavby Objective C, na nichž je vývojové prostředí založeno. Pokročilejší se pak naučí využívat služeb rozsáhlých knihoven Cocoa a spolupracovat s bohatými možnostmi grafického uživatelského prostředtí počítačů Macintosh.Kniha, doprovázená dlouhou řadou podrobně komentovaných příkladů, je určena naprostým začátečníkům včetně těch, již dosud nemají s programováním zkušenosti, hodí se však i do knihovničky mírně pokročilých programátorů, jimž pomůže najít optimální využití možností systému Cocoa. Pro zkušené programátory autor chystá další publikaci, zaměřenou na řešení konkrétních problémů.Soubor PDF má 28 MB.

Chcete si přečíst knihu?Cocoa: úvod do programování počítačů Apple ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Čada. Číst Cocoa: úvod do programování počítačů Apple Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY