Novohradské hory 61: Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky

Novohradské hory 61: Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky - - | Replicamaglie.com

... ... Novohradské hory 61. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a ... Knihy > Geografia a cestovanie > Turistickí sprievodcovia ... ... ... Novohradské hory 61. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky S & D Nakladatelství, 2009 Máme pro vás 100 výrobků v kategorii Kultura a zábava Nakladatelství Běžíliška. Výrobce: Nakladatelství Běžíliška. 217 Kč Freytag a Berndt Českosaské Švýcarsko, České středohoří a Lužické hory průvodce Rother . Turistický průvodce z řady ROTHER představuje 52 vybraných pě ... Novohradské hory 61. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky ... ... . Turistický průvodce z řady ROTHER představuje 52 vybraných pěších tras a túr (14 v NP České Švýcarsko, 15 v CHKO Labské pískovce, 6 v NP Saské Švýcarsko, 6 v CHKO Lužické hory a 11 v CHKO České středohoří). ). Představení každé trasy zahrnuje všechny ... Kupte knihu Novohradské hory 61. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky - neuveden s 32% slevou v e-shopu za 40 Kč v knihkupectví Booktook.cz Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky: Pelhřimovsko 60. Nový průvodce navazuje na již vydané svazky č. 59 Havlíčkobrodsko, č. 50 Jihlavsko a Třebičsko, č. 6 Česká Kanada a Jindřichohradecko, č. 15 Telčsko a Dačicko, č. 50 Táborsko, završuje tak naše mapování turisticky velmi vděčné oblasti Českomoravské vrchoviny. Jizerské hory 3. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky v 11 obchodech na Zboží.cz. Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství. Český ráj - Jičínsko a Novopacko 10: Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky Nádherně tlustá čili Buchty nejsou řešení Novohradské hory: Průvodce zajímavými místy po obou stranách hranice Jeseníky - Šumpersko a Králický Sněžník 9. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky. Autor: neuveden . publisher: S & D Nakladatelství . 5 / 5. 31 %. Zcela přepracovaný, rozšířený (na úctyhodných 288 stran) průvodce nejvyšším moravským pohořím. ... Novohradské hory 61. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Novohradské hory 61: Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky.pdf

POPIS

Průvodce jistě potěší mnohé turisty, cyklisty a motoristy. Na 19 nejhezčích výletech popisuje hornatý a lesnatý kraj, kde donedávna vládli pohraničníci a lesníci, teď se z něho stává země zaslíbená pro ty, kteří si chtějí odpočinout od hektického všedního života. Pralesy Hojná Voda a Žofínský jsou chráněny již od 19. stol., z jiné kategorie je atraktivní přírodní lokalita Terčino údolí, nádherný přírodně-krajinářský park s cizokrajnými dřevinami a romantickými stavbami. Z historických památek vyniká hrad v Nových Hradech, dochované tvrze Cuknštejn a Žumberk, gotické kostely v Nových Hradech, Trhových Svinech, Kaplici aj., z barokních významný poutní kostel v Dobré Vodě a Nejsv. Trojice v Trhových Svinech. Novinkou je zařazení cyklistických výletů i do idylického příhraničního Vitorazska s mnoha historickými památkami, díky schengenské dohodě nyní tak snadno dostupného. Součást kompletu průvodce - brožurka s 16 vstupenkami a poukázkami, platnými do konce roku 2010 - je využitelná např. na Státním hradě Nové Hrady, na Tvrzi Žumberk, v Buškově hamru u Trhových Svinů, v Historické expozici Kaplicka nebo při musherském víkendu se psím spřežením Husky Dream. Vymezení popisované oblasti: Dolní Dvořiště - Kaplice - Rozpoutí - Ločenice - Trhové Sviny - Jakule (žel. st. Nové Hrady) - Nová Ves nad Lužnicí - Krabonoš - České Velenice - hranice s Rakouskem - Dolní Dvořiště.

Chcete si přečíst knihu?Novohradské hory 61: Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Novohradské hory 61: Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY