Přej mi domov

Přej mi domov - Kay Brattová | Replicamaglie.com

... world's largest community for readers. Hladový a toulavý pes ... Specifikace Přej mi domov - Kay Brattová - Heureka.cz ... . Tak to je poslední věc, kterou Kara Butterová... Hladový a toulavý pes. Tak to je poslední věc, kterou Kara Butterová potřebuje - starat se o další hladový krk. Stojí sama u silnice uprostřed státu Georgia, batoh na zádech a pár dolarů v kapse. Přej mi domov 4.5. 7 recenzí ; Hladový a toulavý pes. Tak to je poslední věc, kterou Kara Butterová potřebuje - starat se o další hladový krk. Stojí sama u silnice uprostřed státu Georgia, batoh na zá ... Přej mi domov: I na konci strastiplné cesty může čekat ... ... . Stojí sama u silnice uprostřed státu Georgia, batoh na zádech a pár dolarů v kapse. Vydala se na cestu bez cíle a vlastně ani neví, co hledá. Přej mi domov Autor: Brattová, Kay Nakladatel: Ikar EAN: 9788024938271 ISBN: 978-80-249-3827-1 Originál: Wish Me Home Překlad: Novotná, Jaroslava Popis: Elektronická kniha, 272 stran, bez zabezpečení DRM, 0,4 MB ePUB, 1,3 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Přej mi domov: I na konci strastiplné cesty může čekat láska. Hladový a toulavý pes. Tak to je poslední věc, kterou Kara Butterová potřebuje - starat se o další hladový krk. Stojí sama u silnice uprostřed státu Georgia, batoh na zádech a pár dolarů v kapse. Vydala se na cestu bez cíle a vlastně ani neví, co hledá. Hladový a toulavý pes. Tak to je poslední věc, kterou Kara Butte...

INFORMACE

AUTOR
Kay Brattová
DIMENZE
10,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Přej mi domov.pdf

POPIS

Hladový a toulavý pes. Tak to je poslední věc, kterou Kara Butterová potřebuje – starat se o další hladový krk. Stojí sama u silnice uprostřed státu Georgia, batoh na zádech a pár dolarů v kapse. Vydala se na cestu bez cíle a vlastně ani neví, co hledá. Prostě jenom jde. Ještě netuší, že ve skutečnosti hledá samu sebe a ten chlupatý a zanedbaný tulák u jejích nohou se brzy stane jejím nejlepším a nejvěrnějším přítelem. Kara se rozhodla, že opustí svůj dosavadní život, který není právě růžový. Putování z jedné pěstounské péče do druhé spolu s jejím dvojčetem Hanou, protloukání se životem z jednoho podřadného zaměstnání do dalšího a bezútěšné vyhlídky do budoucna – to rozhodně nevypadalo na život v bavlnce. Systém ji naučil, že nemá důvěřovat cizím lidem a že se musí postarat především sama o sebe. Její cesta se však odvíjí velmi podobně jako její život – zcela neočekávaně.

Chcete si přečíst knihu?Přej mi domov ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kay Brattová. Číst Přej mi domov Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY