Srdce mezi vinicemi

Srdce mezi vinicemi - Miriam Parkerová | Replicamaglie.com

...ivot s partnerem Ethanem. Než se z Kalifornie definitivně odstěhují, vyrážejí si na poslední společný víkend ... Kniha Srdce mezi vinicemi | Moja-Kniha.sk ... ... Kupte knihu Srdce mezi vinicemi od Miriam Parker na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Srdce mezi vinicemi. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Srdce mezi vinicemi. PARKEROVÁ Miriam. Info: Fortuna Libri, 2019 (1.) - váz., 304 str. EAN: 9788075462084 ISBN: 978-80-7546-208-4. Srdce ... I obyčejný příběh vás může dostat - Srdce mezi vinicemi ... ... . PARKEROVÁ Miriam. Info: Fortuna Libri, 2019 (1.) - váz., 304 str. EAN: 9788075462084 ISBN: 978-80-7546-208-4. Srdce mezi vinicemi Jaroslava Hauseblasová / Parkerová Miriam. Väzba: Knihy viazané ... Podzim je tradičně časem vinobraní, čehož využili tvůrci snímku Víno nás spojuje, jenž v nejbližších dnech vstoupí do kin. Milovníci francouzského dramatu a/nebo kvašeného nápoje z révy tak budou mít šanci shlédnout příběh Jeana, který se po letech v exilu vrací do rodné domoviny, avšak nesetkává se tam s vroucným přivítáním či radostí ze ... Nacházíte se zde: KnihyLevneOnline.cz-Kniha-Srdce mezi vinicemi. Srdce mezi vinicemi. Autor: Miriam Parkerová ... Krásná svatba mezi vinicemi ve Velkých Bílovicích. Andrejka i Jan byli skvělí od rána až do večera. Při natáčení ve vinohradech u kapličky sice zrovna moc nevycházelo počasí ... Srdce mezi vinicemi. Kdo napsal knihu Srdce mezi vinicemi? Autorem je Miriam Parker. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Kompletní turistický servis a individuálně připravované cesty na míru pro pečlivě vybírané destinace. Španělsko, Albánie, Sicílie, Peru, Ekvádor a Thajsko. Fortuna LIBRI - Nakladatelství, Praha. 1.9K likes. FORTUNA LIBRI - NAKLADATELSTVÍ Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Miriam Parkerová....

INFORMACE

AUTOR
Miriam Parkerová
DIMENZE
6,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdce mezi vinicemi.pdf

POPIS

Jak daleko může být místo, kam opravdu patříte? Třicetiletá Hannah má před promocí na ekonomické škole v Berkeley v Kalifornii. Čeká ji vysněná budoucnost – slibná kariéra v New Yorku v prosperující firmě, skvělé finanční ohodnocení a společný život s partnerem Ethanem. Než se z Kalifornie definitivně odstěhují, vyrážejí si na poslední společný víkend do Sonomy, vinařského regionu. Ať už za to může zdejší lahodné víno, malebná krajina, nebo rázovití lidé – vše tak odlišné od zrychleného, rušného života v New Yorku –, Hannah začíná přehodnocovat nejen své rozhodnutí vrátit se do velkoměsta, ale i svůj partnerský vztah. Dostane pracovní nabídku od jednoho vinařství, které má finanční problémy, a rozhodne se tuto výzvu přijmout. Co ji čeká? Zvládne dělat práci, ke které se zavázala, a pomůže vinařství z krize? Najde cestu sama k sobě? Nebo i novou lásku?

Chcete si přečíst knihu?Srdce mezi vinicemi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miriam Parkerová. Číst Srdce mezi vinicemi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY