53 dopisů pro mou lásku

53 dopisů pro mou lásku - Leylah Attar | Replicamaglie.com

...for My Lover přeložila do češtiny Martina Buchlová 53 dopisů pro mou lásku 53 dopisů pro mou lásku Leylah Attar Nakladatelství: Moba Dostupnost: Ihned 219,- Koupit Koupit Informace ... 53 dopisů pro mou lásku - Leylah Attar — Kniha.cz ... . Tohle není typická romance. Není černobílá. Linie se protínají. Zdi se bortí. To dobré se mění na špatné. A to špatné se mění na velmi, velmi dobré. ... 53 dopisů pro mou lásku Attar, Leylah Cena: 177 Kč Ke knize "53 dopisů pro moji lásku" doporučujeme také: A na nebi čekají hvězdy Nelson, Spielman Lori Cena: 311 Kč Zlatá klec Läckberg, Camilla Cena: 355 Kč Přej mi domov Brattová, Kay Cena: 266 Kč ... 53 dopisů pro mou lásku ... Třicet pět let hrála podle pravidel, polykala tajemství, pohřbívala sny a dělala všechno pro to, aby držela rodinu pohromadě. Shaydu Hijaziovou č ... 53 dopisů pro mou lásku [eBook] - Leylah Attar | Knihy ... ... ... 53 dopisů pro mou lásku ... Třicet pět let hrála podle pravidel, polykala tajemství, pohřbívala sny a dělala všechno pro to, aby držela rodinu pohromadě. Shaydu Hijaziovou čeká setkání s tou jedinou věcí, která to celé může rozbít, s tou jedinou věcí, která jí vždycky byla odepřena - s láskou. Troy Heathgate ... 53 dopisů pro mou lásku. Leylah Attar Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ......

INFORMACE

AUTOR
Leylah Attar
DIMENZE
11,51 MB
NÁZEV SOUBORU
53 dopisů pro mou lásku.pdf

POPIS

Tohle není typická romance. Není černobílá. Linie se protínají. Zdi se bortí. To dobré se mění na špatné. A to špatné se mění na velmi, velmi dobré. Shayda Hijaziová – dokonalá manželka, dokonalá matka, dokonalá dcera. Třicet pět let hrála podle pravidel, polykala tajemství, pohřbívala sny a dělala všechno pro to, aby držela rodinu pohromadě. Shaydu Hijaziovou čeká setkání s tou jedinou věcí, která to celé může rozbít, s tou jedinou věcí, která jí vždycky byla odepřena – s láskou. Troy Heathgate – nezkrotný, vzrušující, nebezpečný. Muž, který si dělá přesně to, co chce. Život se sklání před jeho přáním. Dokud se nesetká s něčím, kvůli čemu by se všeho vzdal, ale nemůže to mít. Narodili se ve stejný den v opačných koutech světa, ale jejich cesty se protnou. A nic už není jako dřív.

Chcete si přečíst knihu?53 dopisů pro mou lásku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leylah Attar. Číst 53 dopisů pro mou lásku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY