Bitevní pole

Bitevní pole - Jerome Colin | Replicamaglie.com

...České národní historie. Tým z Tvůrčí producentské skupiny Patricka Diviše vsadil na propracovanou 3D grafiku znázorňující manévry vojevůdců a pohyby jednotek ... Johnny Worricker: Bitevní pole / Salting the Battlefield ... ... . Divák se tak snadno zorientuje na rozhlehlém bojišti ... Podobné filmy jako Mariňák 2 Bitevní pole. Mariňák. Drama Oscarový režisér Sam Mendes se už podíval pod kůži amerického maloměsta (Americká krása), do světa gangsterů z časů prohibice (Road to Perdition) a teď nás v Ma ... Directed by Zdenek Holý. With David Seal. Listování: Bitevní pole - přesunuto na neznámý termín v Ostravě! Vstupenky a informace o nadcházejícím představení ... Fitness Bitevní pole | Open gym | Fitness ... ... Directed by Zdenek Holý. With David Seal. Listování: Bitevní pole - přesunuto na neznámý termín v Ostravě! Vstupenky a informace o nadcházejícím představení. Centrum PANT, středa 15. 4. 2020. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut. Pilíře Země - Bitevní pole (E04) (epizoda) (2011) Hvězdná brána - Bitevní řád (S03E09) (epizoda) (1999) Bitevní pole Titan (2007) Bitevní pole cti (1986) Bitevní pole predátorů (TV film) (2009) Bitevní pole domácích prací (TV film) (2011) Bojový plán (TV seriál) (2004) (Bitevní strategie a taktiky) Bitevní lodě 2 ... Wikipedie není bitevní pole. Wikipedie není místem k projevům nevraživosti, vnášení osobních sporů, živení zášti nebo strachu. Dělat z diskusí na Wikipedii osobní bitvy je v přímém rozporu s našimi pravidly a cíli. Od každého uživatele se očekává, že bude komunikovat s ostatními zdvořile, klidně a v duchu ... kvě 12 Turné: Bitevní pole. Ze dne 12.05.2020, v kategorii Aktuality, zobrazeno 1522. Je mu čtyřicet a jeho syn je v pubertě. A on se z toho může zbláznit. Stalo se to prostě jednoho dne, kdy jeho dítě začalo práskat dveřmi, nosit špatné známky a odpovídat nanejvýš slovem: nepruď....

INFORMACE

AUTOR
Jerome Colin
DIMENZE
4,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Bitevní pole.pdf

POPIS

S dětmi je ta potíž, že rostou. Jednoho krásného dne začnou bez varování práskat dveřmi, nosit špatné známky a vyjadřovat se nanejvýš mručením. A hlavně své rodiče přestanou považovat za bohy. S tím ovšem není snadné se smířit, zvlášť pokud jste otec. Věda tvrdí, že jsou v tom nevinně. Ty líné a vznětlivé tvory, neschopné uklidit po sobě špinavé ponožky, z nich dělá fakt, že jejich rozumové schopnosti jsou teprve ve vývinu. Ale stejně — nic horšího než puberťáka digitálního věku pánbůh ještě nestvořil. Manželé, které chování jejich patnáctiletého syna přivedlo na pokraj nervového zhroucení, si kladou otázku: Co jsme udělali špatně? Nejspíš nic. Válka se však už rozhořela. A oni na ni nebyli připraveni. Škola jim pomocnou ruku nepodá, otci přeskočí, matka se zoufale snaží vzniklý požár uhasit… Román o lásce mezi rodiči a dětmi, připomínající mnohdy spíš klání na bitevním poli.

Chcete si přečíst knihu?Bitevní pole ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jerome Colin. Číst Bitevní pole Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY