Do Afriky za sebepoznáním

Do Afriky za sebepoznáním - Karel Báťa | Replicamaglie.com

.... Kniha: Do Afriky za sebepoznáním. Fotogalerie; 1 ... Afrika na Pionieri - rozlúčka v Banskej Bystrici - YouTube ... . JAR a Lesotho (leden 2011) 1. Fotogalerie; 2. Madagaskar (únor 2013) 2. Fotogalerie; 3. Beseda „Do Afriky za sebepoznáním" začíná v 17 hodin. PhDr. Karel Báťa složil v roce 2009 rigorózní zkoušku na Fakultě sociálních věd UK, Institutu ekonomických studií. Vzdělání do značné míry ovlivnilo i jeho náhled na lidi a země, do kterých cestuje. Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Do Afriky za se ... Do Afriky za sebepoznáním :: Mikulov-knihovna ... . Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Do Afriky za sebepoznáním. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Do Afriky za sebepoznáním. BÁŤA Karel. Info: Báťa Karel, 2019 (1.) - váz., 139 str. EAN: 9788027053117 ISBN: 978-80-270-5311-7 ... Pěkné Kvítko. December 30, 2019 at 2:00 PM · Děkujeme za vaši přízeň, vážíme si každé vaší návštěvy. V novém roce se na vás znovu těšíme po prázdninách, které jsme si naordinovaly do 20. ledna 😇 Pěkné Kvítko. September 24, 2019 · Podzimní nálada v Kvítku. Pojďte dál... V roce 2013 vystoupal při několikatýdenním treku v Himálaji až do výšky 5500 m n. m. a v roce 2014 uběhl za polárním kruhem maraton. Pracuje v rodinném podniku v Karlových Varech jako ekonomický manažer lázeňských hotelů. Vzdušný zámek na Zemi, Lazne Kynzvart. 188 likes · 1 talking about this · 4 were here. Lázeňský hotel s minerální vodou. Jogové a pohybové centrum. Místo, které léčí tělo i mysl. Prostor pro... Zájemci o cestování zamíří ve středu v podvečer do mikulovské městské knihovny. Čeká je tam beseda s cestovatelem, fotografem a dobrodruhem Karlem Báťou. V pořadu Do Afriky za sebepoznáním vezme příznivce černého kontinentu v pět hodin. Do Afriky za s...

INFORMACE

AUTOR
Karel Báťa
DIMENZE
10,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Do Afriky za sebepoznáním.pdf

POPIS

Poutavý cestopis, ve kterém autor popisuje největší zážitky ze svých cest po Africe. "Cestování je pro mě vášeň. Na cestách opouštím staré stereotypy. Opouštím bezpečí domova a otevírám se neznámému. Zvu tím do života často i nebezpečné a extrémní situace. Interakcí s novým prostředím čelím svým strachům a lépe tak poznávám sám sebe. Cizí země a cizí lidé mi slouží jako zrcadlo, které mi ukazuje skryté části mé duše. Zvu tě se mnou na výpravu na vzrušující Safari v zemích jižní Afriky. Vyprav se se mnou k prameni Modrého Nilu objevovat kulturní bohatství Sudánu a Etiopie. Prožij se mnou noci v poušti pod hvězdnou oblohou, kde jsem se cítil daleko lépe než v luxusním hotelu. Poznej, že v zemích, do kterých vládní organizace nedoporučují cestovat, můžeš potkat ty nejvřelejší obyvatele. Zažij se mnou zkoušku trpělivosti při čekání na dopravní prostředky či vyřízení imigračních formalit. Otevři se nepoznanému!"

Chcete si přečíst knihu?Do Afriky za sebepoznáním ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Báťa. Číst Do Afriky za sebepoznáním Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY